Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít, hogy külsőre is összepasszoljatok a kiszemelttel? Volt már, hogy azt éreztétek, hogy tetszik a másik, és ti is neki, de összképileg nem illettetek össze? (más stílus stb.)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok kérlek!:)

2020. dec. 15. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Nekem számít, hogy jól mutassunk együtt.
Nem számít, az a lényeg, hogy egymásnak tetszünk.
Nálam kizáró ok, ha nem illünk össze külsőre.
Nem foglalkoztam még ezzel a dologgal, engem nem zavar.
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A válaszok alapján elég rosszul közelítetted meg ezt a kérdést. Racionalitás alapján nem jó ha külsőre "nincsenek egy szinten" na nem épp a külsőségek miatt hanem az azáltali önkép miatt. A rosszabbik mindig féltékenykedik az ilyen kapcsolatokban, a jobbik meg sokszor úgy érzi kaphatna jobbat és kifelé tekintget.
2020. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az 1.válaszlehetőséghez kiegészítésként odaértendő, hogy számít, hogy jól mutassatok együtt, de el tudjátok engedni, és nem kizáró ok.
2020. dec. 15. 16:33
 3/10 A kérdező kommentje:

#1., szerintem ez nem feltétlen igaz! Ha egy hullámhosszon vannak, és lelkitársra találnak egymásban, akkor lehetnek boldogok együtt. De külsős szemlélő szemében furcsa párost alkotnak együtt ránézésre.

Több megközelítése lehet a dolognak, ezekre vagyok kíváncsi.

2020. dec. 15. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, aki azt mondta, külsőre másmilyen férfit képzelt volna mellém, mert párom túl "normális". Ez onnan jött, hogy nekem extrémebb stílusom van: piercingek, tetoválások, extrém fazonú és színű haj, míg párom full átlagos. Nem igazán érdekelt, most se érdekel. 5 éve kiválóan megvagyunk együtt.

Ellenben volt olyan exem, aki emiatt szakított, mert fejébe vette, hogy nem felel meg nekem (nem teljesen magától, ismerősei első perctől kezdve ezt duruzsolták a fülébe). Az ég egy adta világon semmi gondom nem volt vele, vagy a külsejével, de hát ez van. Mindenki szabadon állíthat magának gátakat. (Egyébként mielőtt valaki kitalálná, nem volt gondja a stílusommal, kifejezetten tetszett neki, csak kevésnek érezte magát hozzá, ami továbbra is érthetetlen számomra.)

2020. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom 197 cm, én 162. Tény, hogy jobban mutatnak a kisebb magasságkülönbségű párok, de leszarom:D
2020. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"De külsős szemlélő szemében furcsa párost alkotnak együtt ránézésre."

Akinek ez számít, az nagyon hülye.

2020. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Olyan nehéz megfelelő párt találni, ezt felrakni a kritérium listára ostobaság.
2020. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Normális önértékelésű emberben ez fel sem merül, lőtéri kutyát nem érdekli, hogy ki mit gondol külső szemlélőként.
2020. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs olyan pár, ami nem illene össze a maga módján. Szóval ennek én nem látom sok értelmét. A szerelem az szerelem, külsőre is. Csak tetsszenek egymásnak, a többi nem számít.
2020. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nekem tetszik, én letojom magamról, hogy más szerint mennyire illünk össze külsőre (akár "szépség", akár stílus, akár magasság szempontjából). Max. annyi, hogyha lazább a stílusa, alkalomra azért tudjon felöltözni alkalomhoz illően, elegánsan.
2020. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!