Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy lány, de sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány, de sok vizsgája van az egyetemen, mikor írnátok neki?

Figyelt kérdés
Vizsgák alatt is vagy csak vizsgák után keresnétek?
2020. dec. 15. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgák alatt is keresheted, csak legyél tisztában azzal, hogy talán csak órák/napok után ír vissza. Ne tedd ezt szóvá, de amúgy nyugodtan keresheted, ha lesz 1-2 nyugodt perce biztos visszaír.
2020. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én simán írnék rá vizsgák alatt is. Nem mindenki olyan típus, hogy vizsgák alatt csak a könyveibe van bújva. Legfeljebb csak kicsit beszélgettek, és később lesz belőle vmi, vagy esetleg később válaszol, ha tényleg el van havazva.

Ha nem ír vissza, egyszer vizsgák után még érdemes ráírni, hogy hogy van, de ha utána sem ír vissza, akkor meg nem a vizsgák voltak az okai annak, hogy nem reagált.

2020. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell azt érteni, hogy vizsgák alatt? A vizsgaidőszak alatt? Akkor nyugodtan lehet írni. Addig, amíg konkrétan írásban vagy szóban vizsgázik, viszont nyilván nem fog válaszolni. Viszont ha tudod, hogy pl. csütörtökön déltől vizsgázik, akkor kedves gesztus lehet mondjuk kettőkor ráírni, hogy hogy sikerült.
2020. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgák alatt is (mármint gondolom, a vizsgaidőszakot érted) mindenképpen. Én is egyetemista vagyok, és ha pl. az én párom lennél, úgy állnék hozzá, hogy nyilván szeretnék a tanulásra fókuszálni, nem akarok folyamatosan beszélgetni, de ha mondjuk huzamosabb időn keresztül vizsgázok, és te úgy döntesz, hogy jóindulatból ugyan, de inkább békén hagysz, én ezt úgy fogom megélni, hogy nem támogatsz az életem egy stresszes, nehéz időszakában, nem érdekelnek az eredményeim, amikre büszke vagyok (pl. ha sikerül az egyik vizsgám), nem oszthatom meg veled a mindennapi történéseimet, csak ha neked jó, és a vizsga mellé pluszban azon is elkezdek stresszelni, hogy vajon a párkapcsolatomnak van-e értéke. És ilyen kettős teher mellett nem jó vizsgázni. Nagyon nem. És hiszek abban, hogy nem csak én vagyok paranoid, mert gondolom, ezt a sok vizsgát nem egy hét alatt teszi le, a legtöbb nő azért rosszul venné, ha a párja több hétig rá se hederít.


Amit én csinálnék a helyedben: Ne kezdj el vele nagyon hosszú, világmegváltó, vagy sok mentális energiákat igénybevevő beszélgetéseket, csak "csekkolj be" vele. Kérdezd meg, hogy van, írd meg, hogy szurkolsz neki, kérdezd meg, mikor lesz a vizsga, ha kijött, azt, hogy hogy ment, küldj neki mémeket, kérdezd meg, hogy tudsz-e segíteni, ilyenek. Ezeket szerintem nagyra fogja értékelni.

2020. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor, legfeljebb nem olvassa el, mert nem ér rá.
2020. dec. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!