Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy szex kapcsolatot akarok vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi tetszik, ő még nem tudja, de én nem gondolnák vele semmi komolyat csak szexet.

Csak szexre összejárni semmi több....


Még egyszer sem szexeltünk de én a kezdet eleje óta csak szex kapcsolatban gondolkodnom vele, ő lehet komolyan gondolná.

A lényeg az egyszer találkoztunk csak azt mondta szép nő vagyok, hamar leléptem mert dolgom akadt.


Hogyan írjam és közöljem vele, hogy csak szexelni akarok vele szeretőként gondolom vele ? Hogy összejárhatnánk csak szexelni?


Nem vagyok sem r@ibi....az életembe ez fuér bele.

Nem akarok komoly kapcsolatot ez a férfi tetszik vele dugnék szívesen semmi több....


Ha ezt nyíltan megmondom neki lehet hagyja velem az egészet .

Pasik ha ilyet írna nektek egy nő, benne lennétek?

26N/ 34/F



Csak komoly válaszok érdekelnek.


2020. dec. 15. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az adott nőtől függ.
2020. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ő nem tette meg az első lépést, tedd meg Te!!

Hogyan? NE INTERNETEN, NE MESSENGEREN stb..

Hanem szemtől szembe! 😀

Úgy lesz a legjobb!!

Sok sikert!

2020. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

#2 vagyok

Kiegészítem: nem örülnék neki ha ilyet írna egy nő.. Ne írjon hanem személyesen jöjjön oda, vagy én megyek oda hozzá!

28F

2020. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Haha
2020. dec. 15. 22:36
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor hívjam el egy hotel kávézóban és ha benne van, akkor csak tovább megyünk a szobára ez jó így?
2020. dec. 15. 22:37
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Jelenleg nem nagyon mész szobára, kivéve ha üzleti ügy 😂
2020. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
#22.37 Nem jó, mert a hotelok zárva vannak.
2020. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

"A lényeg az egyszer találkoztunk csak azt mondta szép nő vagyok, hamar leléptem mert dolgom akadt."



Hívd el egy találkozóra!! És te is légy ott!


Nem lehet hotelben foglalni csak üzleti céllal.. Neked nem lehet, csak külügy, és diplomata ügyekben lehet szobát foglalni! Turista, vendég látogatás okkal nem lehet.


Elég ha felveszed vele a kapcsolatot.. Ha már végképp online... Hívd fel vagy írj neki..


Nem értem akkor miért léptél le? Akkor kellett volna ott maradnod..



Inkább hívd magadhoz és főtt neki vacsit..



Szívesen



Gyerekek! Pontozzatok le úgyis csak itt elitek ki magatok

2020. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De pont ezt nem akarja, főzögetni meg ilyenek. Hagyd a játszmákat. Találkozz vele és mond meg neki hogy szimpatikus, de jelenleg neked ennyi fér bele. Aztán eldönti a pasi.
2020. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9

Miert??? Ha neki nincs senkije (a hölgyikének) akkor miért ne mehetne fel hozzá??

2020. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!