Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin lefekszik veletek a nő, akkor mennyire romlik a megítélése a szemetekben?

Figyelt kérdés
Le nézitek vagy el tudtok vele képzelni ettől még komoly kapcsolatot?

2020. dec. 17. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire nem nézem le. Inkább hála az égnek hogy nem kell felesleges köröket futni.
2020. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
83%

Én az első randin lefeküdtem a férjemmel-bár igaz, volt előtte egy baráti találkozónk már, és egy hónapja beszélgettünk online, meg telefonon.

Neki minden értelemben én voltam az első, kis takony 18 évesek voltunk.

Egyik irányból sem volt negatív megítélés emiatt, miért lett volna? :D

2020. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem föltétlenül romlana, bár azért ott motoszkálna bennem pár kérdés, hogy ezt már előttem is eljátszotta, vagy hogy az eddigi összes randiján összefekhetett mindenkivel egyből?
2020. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
A 3. randi után sem másabb akkor is véget érhet a kapcsolat
2020. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
semennyire.simán komolyat is.f
2020. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyünk álszentek: ha egy nő első randin lefekszik a férfival, akkor a férfi is le akart feküdni vele az első randin. Másképp ez nem lehetséges. Akkor meg utána ne játssza az erkölcscsőszt.

Én másmilyen ember vagyok, de értelemszerűen akkor első randin nem is kezdeményezek olyat, amibe ha belemenne, akkor az nem tetszene nekem.

2020. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak meg akarok valakit dugni, tök mindegy, hányadik randi az, utána se lesz több.
2020. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem akkor romlik a megítélése a nőnek, ha elkezd játszmázni, és kitalálja, hogy neki "időre van szüksége", meg az "alig ismerjük még egymást", meg a nem akarom, hogy olyan lánynak gondolj" dumákkal jönnek.
2020. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Ha klasszikus randi, akkor eléggé (mármint nem olyan, hogy évek óta ismeritek egymást).



Én az első randin sosem szoktam szexre nyomulni, tehát ha mégis lefekszünk, akkor a csaj volt aki ezt erőltette. Innen meg finoman szólva sem arra gondolok, hogy milyen hűséges, tartós kapcsolatra alkalmas nő.



Eddig az élet igazolt, akikkel az első randin lefeküdtem, róluk mindig kiderült, hogy kapcsolatra teljesen alkalmatlanok.

2020. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Már bocs, de az a pasi is az első randin fekszik le a nővel. Akkor maga is lotyó, nem?
2020. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!