Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy taliztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy taliztam egy fiúval többször is, el is hívtam hozzánk, aztán észreveszem, hogy továbbra is használja a tindert?

Figyelt kérdés
Konkrétan elég szimpatikus volt, és ő is ezt mondta rólam, meg hogy ő lassan ismerkedik. De továbbra is tinderezik és beszél más lányokkal. Vajon mi a célja?

2020. dec. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Vagy jobbat keres, vagy tartalékot.
2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem szimpatikus volt hanem jóképű.
2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg egy hímnemű rbanc.
2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért, te vagy annyira jó csaj, hogy ne keressen jobbat?
2020. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
függő
2020. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Én kidobnám. Ha már volt nálatok is(szüleiddel élsz?), szerintem duplán bunkóság,gondolom már be is lett mutatva.

Első talinál nekem még ok, de ha már valakivel másodjára is találkozom, az már nekem jelent valamit, nem tartok "tartalékokat".

Főleg nem több találkozó után, úgy, hogy már,, nálatok " is járt. Inkább ebbe ne menj bele.

2020. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-os valaszolo mondta ki. Igen, mar ettol is lehet fuggosege valakinek. Egyfajta kenyszer. Oke, felelem, mi van, ha lemarad valami jobbrol, muszaj ellenoriznie a felhozatalt.

Lehet egy hutlen ficko is ugyan, de siman ez is benne van.

Prozai hasonlat, de a ferjem miutan rendelt valami alkatreszt, meg kenyszeresen ellenorzi az ebay-en, hogy jol valasztott-e.

Eber lennek es ideges, viszont adnek egy kis eselyt. Vagy szembesitenem.

2020. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!