Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha párba álltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha párba álltunk tinderen egy sráccal, de nem ír rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok. Egy ideje fent vagyok tinderen, és van egy srác, aki nagyon-nagyon szimpatikus volt nekem, és jobbra húztam. Nem sokkal később kidobta a tinder, hogy párba álltunk, tehát ő is jobbra húzott. Azóta is várom, hogy rám írjon (ennek lassan egy hete), de nem ír.


Mit csináljak? Írjak rá én? Nem vagyok hú de régimódi, de azért csak neki illene, nem? Ő a fiú. Vagy lehet, hogy igazából nem is tetszem neki?


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. dec. 18. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki.
2020. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon szimpatikus, majdnem annyira, hogy rá is köszönj?

De csak majdnem, úgyhogy inkább vársz és vársz és vársz és...

2020. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem ir, akkor nem volt komoly. Sok fiu azt csinalja, hogy mindenkit jobbra huz, hogy lassa kik match-elnek vele, addig meg a kepedet sem nezte meg. Most, hogy latta, igy mar nem erdekled. (eddig se)
2020. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Várj még 1-2 hónapot, hátha.


"Nem vagyok hú de régimódi, de azért csak neki illene, nem?"

Igen, neki illene, úgyhogy felejtsd el.

Hihetetlen, hogy egy NAGYON szimpatikus fiú ott áll előtted, tetszetek egymásnak, és MÉGSEM kezdeményezel semmit, csak gondolkodsz, hogy neki kéne. Szerintem nem is akarsz ismerkedni, vagy csak nagyon rosszul csinálod. És most nem téged bántalak, csak a módszeredet a párkeresés terén. Azért rossz ezt látni, mert rengeteg fiú, főleg gyakorin is, a legkisebb, legrosszabb lehetőséget is megragadja, hogy találjon valakit magának, aki épphogy elmegy. Te előtted meg ott áll a finom torta, és napokat vagy képes ő rá várni, amikor már rég alakulhatott volna köztetek valami.


"Ti mit tennétek a helyemben?"

Semmit. Gondolkodnék azon, mit akarok a párkeresés terén.

2020. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

életképtelen generáció...


mitől akkora megerőltetés leirni neki h SZIA?


de gondolom ha bosszút kéne állni nem gondolkodnál

2020. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, én szintén lány vagyok és amikor elkezdtem tinderezni megfogadtam, hogy nem írok rá senkire, mert mégiscsak a férfinak kéne kezdeményezni stb. Ugyan így mint nálad, elég szimpatikus volt egy srác, matcheltünk, viszont én nem vártam hogy írjon, előtte sosem fordult elő hogy valakire ráirtam tinderen, de ott akkor én úgy éreztem, na most kezdeményezek. Azóta is beszélünk és kiderült, hogy egy nagyon jófej,intelligens srác :D Szóval irj rá, nem veszítesz vele semmit
2020. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!