Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy gazdag pasi meddig kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag pasi meddig kelendő a huszonéves nőknek?

Figyelt kérdés
Egy 55 éves, egyetemet végzett értelmiségi pasinak, aki budapesti ingatlanokkal foglalkozik, van esélye egy 25 éves nőnél?
2020. dec. 19. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Van, csak ezt nem párkapcsolatnak hívják, hanem tartós bérletnek.
2020. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:-)
2020. dec. 19. 12:48
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Aranyásó nőt biztos szerezhet magának, talán apakomplexusos barátnőt is összeszedhet. Viszont egy normális érékrendű nő nem fog vele összejönni.
2020. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ápolónőnél?
2020. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Bőven, de ezt te is tudod.


Jönnek itt az aranyásókkal...miért is? Amikor egy lány, diplomás (És véletlenül sem bölcsész, vagy alsós tanító.)pasit keres, hanem IT-st, vagy orvost, az nem aranyásás? Vagy amikor az első randi, első 10 kérdése között ott a "Mivel foglalkozol?" = Mennyit keresel?, a "Van jogsid?" = Van kocsid? De ugyen nem egy 23 éves Opel, ugye?, vagy a "Hol laksz?" = Mamahotel és szoba bérlés kizáró ok nálam!.

2020. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5 Nem tudom, te hol ismerkedsz, de tőlem még egy randin sem kérdezték meg a nők, hogy van-e jogsim, kocsim, stb. Egymásról beszéltünk, nem az anyagi lehetőségeinkről. Az meg már hadd ne legyen "aranyásás", ha a csaj nem akar összejönni egy 30-pár éves csávóval, aki még mindig otthon üldögél anyuci szoknyája mellett...
2020. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem van. A puncs.hu teli van lányokkal , nagyon sok 200-300e forintot akar havonta hogy ránk tehat közösen elköltsenek.


Nem próbáltam de ennél a feleségemmel többet költünk es csak én keresek, ha nem lenne feleségem szerintem olcsóbb lenne

.


Igy én megpróbálnam ha lenne lehetőségem

2020. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem, ha az a pasi olyan szellemi színvonalon van, hogy ezt a neten kell megkérdeznie.


Ha FÉRFI lenne, simán rámenne a csajra.

2020. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

"És véletlenül sem bölcsész, vagy alsós tanító.)pasit keres, hanem IT-st, vagy orvost, az nem aranyásás?"


Aham. És ha egy mérnöknő vagy doktornő férjhez megy, akkor uyge a férjük is aranyásó.

2020. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9.-nek.


Alapvetően igen lenne a válasz, ha a doki meg a mérnök csajok őrökkel, takarítókkal, árufeltöltőkkel házasodnának.

De nem így van.

2020. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!