Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt tapasztalod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt tapasztalod, hogy másokhoz így áll hiába ismerkedik veled akkor hagyni kéne az egészet? Randin érdemes ezt megemlíteni, hogy nekem ez nem esik jól? Vagy ha majd egy pár leszünk?

Figyelt kérdés

Szóval társkeresőn megismertem egy srácot, szimpatikus nagyon, két hete beszélgetünk ott. Most vasárnap volt az, hogy ránéztem a közösségi oldalakon is, és láttam hogy sok csajnak imádomozgatja a képeit, nagyon sok csajt követ, még mindig nagyon sok csaj lesz az ismerőse holott velem is beszél.

Na nekem van egy olyan szokásom, hogy ha két hétig jól el tudok beszélgetni az illetővel társkeresőn, csak az után találkozok vele, és csak az után engedem be a privát oldalaimra.

Más csaj mit szólna ehez ha a pasi ilyeneket csinál? Jogos hogy még ezt csinálja? Érdemes így találkozni vele?

Kedden fogunk egyébként találkozni. Megemlítsem neki, hogy ez számomra nem egy pozitív dolog? Vagy hagyjam és ha esetleg össze jövünk majd csak utána?



2020. dec. 21. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

1, Ismerkedtek, nem a pasid.

2, Oké, hogy te ezt meg azt csinálsz az ismerkedéskor ekkor és akkor, de ez nem általános törvényszerűség ám másokra.

3, Tök jó, hogy már 2 hét után játszmáznál és féltékenykednél, bizonyára nagyon jó kapcsolat lenne, tökéletesen alkalmas vagy kapcsolatra! (Irony Off)

2020. dec. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

"holott velem is beszél."


Mégis miért hagyná abba velük a kommunikációt?

Még nem is ismer.

Akkor sem fog még ismerni, ha találkoztok.

De még az után sem fog ismerni jó sokáig.

Mint ahogy te sem őt.


Ahhoz idő kell és különféle élethelyzetek, amikor megismerheti,

megtapasztalhatja az ember, hogy a másik hogyan old meg

egyszerű élethelyzeteket, hogyan reagál, hogyan viselkedik.

És akkor még mindig nem ismerem eléggé, hogy teljesen beengedjem

az életem minden szférájába.

2020. dec. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Savlekotő ***** válasza:
72%
Nem a párod nincs jogod elszámoltatni minden percével,szerinted nem lesz élete rajtad kívül?
2020. dec. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért esik nekem ez ilyen rosszul szerintem mert én rajta kívül nem ismerkedek senkivel. Tudnék de egyszerre csak egy emberrel szoktam. És amúgy is nagyon megkedveltem 😐
2020. dec. 21. 02:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkpr csak simán nem vagytok egymashoz valók. Te nagyon megkedvelted két hét alatt,miközben egyszer sem láttad élőben, és már a facebookjában turkálsz, meg kérdőre akarod vonni.

Őneki meg egy vagy a sok közül, akivel ismerkedik.

2020. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

"Azért esik nekem ez ilyen rosszul szerintem mert én rajta kívül nem ismerkedek senkivel."


Te ilyen vagy.

Ő meg olyan.

Amúgy, ha körkérdést tennél fel erről, akkor mindenki neki adna igazat.

Akik kapcsolatot keresnek, természetesen többfelé nézelődnek,

több lehetséges ismerőssel beszélgetnek, jutnak el a találkozóig, aztán, lesz, ami lett.


Ha az történne, hogy kiválaszt egyet, a többit leépíti, aztán az a kiválasztott nem az, akit ő elképzelt magának, szerinted, mit tegyen?

Vonuljon kolostorba, vagy szerzetes rendbe?


Addig nincs közöd hozzá, hogy kivel tart kapcsolatkereső kontaktust,

amíg nem horgonyoz le nálad. Az pedig idő.

2020. dec. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sem lenne szimpatikus ez a viselkedes.


Eleve az ilyen kozossegi oldal hasznalat vicces (kurolajkolas).

2020. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem sem lenne szimpi a pasi viselkedése. Szerintem menj el a randira, mérd fel a pasit, aztán meglátod a folytatást.
2020. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

De minek menjen el a randira, ha már most látszik, hogy nem illenek össze? Nincs semmi baj a férfival, csak ő mást akar,mint a nő. Fölösleges az energiát pazarolni.

Ebből is látszik hogy egy elképzelt alakba szeretett bele két hét alatt online, és mikor kiderül, hogy nem olyan, akkor jön a hiszti.

Kérdező, nőj föl. Jogosak az igényeid valahol, csak bem a megfelelő emberből akarod kisajtolni.

2020. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat en sem birom, de en el sem mennek a randira. Nyilvanvaloan felesleges lenne probalkoznom, az ilyen ferfiakat en is azonnal leepitettem szinglikent. Csak huznank egymas idejet. Te komolyabban veszed ezt az ismerkedes, randizas dolgot, o pedig lazan all az egeszhez, vagy csak alkalmi kalandokat keres. Nincs veled sem semmi baj, keress tovabb.
2020. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!