Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Mindegy milyen pasival találkozom, az elején minden stimmel, tényleg minden oké velünk. Egyenes vagyok, nem szórakozok, megmondom már ez elején, hogy egy-egy éjszakákban nem vagyok benne, ennek függvényében tervezzen, vagy ne tervezzen de akkor ő is mondja meg , hogy mik a szándékai. Mindig színészkednek, aztán mikor megkapták amit akartak lelépnek hülye indokokkal, vagy akár szó nélkül. Még csak azt sem lehet mondani, hogy egyből az ágyba ugrom velük. Hetekig képes a pasi előadni magàt, hogy neki is ugyanolyan fontos vagyok és ő is komolyabbat keres, lenne ideje meggondolni magát ezidő alatt és szólni, hogy ha mégsem. Aztán végül beadom a derekam, mert ugye vonzódunk egymáshoz, gondoltam felnőtt emberek vagyunk nem lesz gond. Aztán ahogy megfektetett lelép. Komolyan ennyire nehéz őszintének lenni? Ez miért jó? Mielőtt valaki elkezdené elemezni az ízlésemet, nem nem csak fuckboyok jönnek be. Fiatalabb koromban volt pár olyan, de pl. A mostani legutóbbi férfi is teljesen normálisnak nézett ki. Nem egy tipikus adonisz semmilyen téren, próbálom az àtlagos fickókat keresni, nem a kis szépfiúkat. Olyan szerepet lenyomott nekem hetekig, hogy majd hova utazunk, velem tervezett meg minden. Aztán ahogy megvoltam, azután néhány nappal később benyögte hogy neki ehhez még idő kell, nem tudja mit is akar stb. Nem haragudtam volna ha már az első randin közli, hogy csak a szex érdekli, akkor mehet tovább, nem akaszkodom rá. Biztos talált volna olyat, akit nem kell hetekig fűzni. Erre tessék, mégis engem csesz àt.



2020. dec. 26. 01:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%

„egy-egy éjszakákban nem vagyok benne” – a tények mást mutatnak

„nem csak fuckboyok jönnek be. Fiatalabb koromban volt pár olyan” – halandzsa


„néhány nappal később benyögte hogy neki ehhez még idő kell, nem tudja mit is akar” „mégis engem csesz át” – hol van ebben az átverés. Elmondja mi a helyzet, egyenes, nem szórakozik. Simán benne van addig ő is többet gondolt bele


„Miért történik mindig ez?” – „Aztán végül beadom a derekam”...

2020. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%

Hát, kemény dió, talán tartalmasabb beszélgetések/randik kellenének, a lényeg, hogy ne az ilyen fos igérgetéseket kapirgáljátok, hogy hova vinne wellnessezni vagy mit csinálna a jövő héten, hanem távlatibb dolgokat. Vesézzétek ki ki milyen ember, hogy éli az életét és hogy szeretné 10 év múlva mondjuk. Figyelj oda mennyire vannak ezek összhangban azzal, amit a gyakorlatban tesz, enged-e egyáltalán rálátást (találkoztok-e ehhez eleget). Figyeld lelkes-e mikor veled van, ha az, az jó jel.


Verd ki azt az ökörséget a fejedből, hogy életreszóló elköteleződési szándékot vársz a p*nádért, amit még oda sem adtál.


1. Ha minden igaz, nem vagy prosti, szóval, ha veled szexelnek, akkor ugye te is szexelsz, szóval kaptál élményt élményért.


2. Ha nem úgy esel neki a dolognak, hogy te a szexet elcseréled valami másra, akkor talán nem feszülsz rá annyira a dologra, hogy csak azért adod be a derekad, hogy megfogd a hapsit.


3. Kicsit gondolkodj el, hogy miért akarsz ennyire most kapcsolatot. Megbélyegzés nélkül akarsz szexelni rendszeresen, szar egyedül, unatkozol, jó lenne a rezsit felezni vagy ketyeg az óra és kerget a tatár, gyűrűzik a barinőket, baxogat a rokonság az unokákkal....derítsd ki mifenét akarsz egy kapcsolattól és hogy kell-e annyira, hogy "árucsere" relációba rakd bizonyos elemeit.

2020. dec. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Az nem lehet, hogy komolyan gondolták, de a szex során csalódtak benned? Lehet, hogy annyira kiábrándító lennél, hogy nem vállalnak be téged évekre?
2020. dec. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom miért olyan sarkalatos téma ez a szex a nőknek. Vérgig vannak sértve ha utána lép le valaki, akkor bezzeg nincs baj ha előtte...

Komolyan mondom érthetetlen. Mintha akörül forogna minden

2020. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%
Te választasz mindig ilyen pasikat. Nem ilyen az összes pasi, csak egy részük. Ne haragudj, de itt valami gond veled is van, hisz mindig ugyanazt a típust választod. Az hogy beígér welneszt, ezt-azt, sajnálom, de röhelyes. Nem gondoltam ilyennel még lehet nőket szédíteni.
2020. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
9%
Mennyire vagy vállalható? H nézel ki?
2020. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

Jééézusom..hogy tud ennyi szemetet összefújni a szél ide...egyikre se hallgass, kérdező!

Persze, még kezdjétek ki őt, hogy wellnessezni akar, meg nem akarja odadobni magát a semmire. Hetekig tartó udvarlás után teljesen normális, ha szexel egy pár. Még az áldozat a hibás, amiért kihasználják.

Kérdező:alapvetően nagyon sok hulladék férfi van, sőt, a többsége az, tehát nem annyira meglepő, amiket leírtál. Én, mikor még egyedülálló voltam, tucatjàval szórtam ki őket hálisten szex előtt, mert olyan àtlátszóan viselkedtek, tehát sajnos nagyrészt ez a felhozatal. Viszont biztos, hogy van itt-ott 1-1, aki normális. Őket kell majd megtalálni, de az ilyen tiszteletlen, hazug s*ggfejeket először kiszórni kell megtanulni.

Hibásnak nem mondanàlak, mert az erős kifejezés erre, de nem vagy jó emberismerő, ezen kell változtatni. Saját példámból tudom, hogy a jellemtelenségre mindig vannak jelek. Fél mondatokból, apró gesztusokból kiderül már, hogy valakit ki kell vágni.

Ha bővebben mesélnèl az ismerkedésekről, akkor többet tudnánk segíteni.

Egy biztos:sajnos többet kell játszmàznod, bizalmatlanabbnak kell lenned, amíg nem tudod megállapítani rögtön, hogy ki kamuzik.

2020. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, meg hogy hogyan szoktál ismerkedni, így nem tudom megmomdani pontosan miért történik mindig ez. De leírom a saját tapasztalatom az utóbbi két kapcsolatom kezdeti szakaszát két különböző típusú lánnyal.

Mondjuk annyit hozzátennék, hogy mindig is komolyat kerestem.

Az előző barátnőmet neten ismertem meg, beszélgettünk kb. egy hetet első randi előtt is. Már ekkor a legelején ő hozta fel a szex témát, hogy ugye fontos, hogy jól működjön két ember között, mekkora étvágyam van, ő is mi mindenben van benne, mennyien becsapták már. Első randin is szóba jött, hogy mennyit képesek a pasik színészkedni, hiába randizik vele többször, akkor is adddig vár a csávó, amíg le nem fekszik vele, aztán lelép. Mondta, hogy velem ezért várna is, én benne voltam, mivel komolyan gondoltam vele. De már masodik randi után olyanokat írt, hogy csak na... hogy miket csinálna velem, mennyire be van gerjedve. Végül jóval hamarabb lefeküdtünk, mint amit megbeszéltünk. (Amúgy 1 évig voltunk együtt, szóval valamennyire azért kiismertem).

Mostani barátnőmmel is beszélgettünk 2 hetet neten keresztül, mire alkalmunk nyílt találkozni. Vele a 2 hét alatt egyszer hoztam fel a szex témát, akkor is poénkodtam valamit, vette is a lapot, de éreztem, hogy még nincs itt az ideje, hogy ezt a témát boncolgassuk. Első randin nem beszéltünk szexről. Majd egy kicsit később, mikor már megbeszéltük, hogy együtt vagyunk, komolyan gondoljuk a másikkal. Kb 3 hét járás után feküdtünk le, úgy hogy volt egy sima együttalvás is előtte. Hagytunk mindent magától kibontakozni, nem erőltettünk semmit, csak ahogy jött természetesen, magától. Azóta is vele vagyok, és sohasem voltam még ilyen boldog az életben.


Azt vettem észre, hogy bár komolyak voltak a szándekaim, de ha csak a szexre mentem volna, akkor előző barátnőmnél már sokkal hamarabb is bepróbálkozhattam volna, és tuti le is feküdt volna hamarabb velem. Én amikor "szépeket" mondtam, azt úgy is gondoltam, de érződött rajta, hogy lelkileg instabil, görcsösen vágyik a szeretetre, és ha valaki 2 szép szót mond neki, már elalél.


Mostani barátnőm pedig jól elvolt egyedül is, stabil lelkivilággal, határozott elképzelésekkel. Nem azt mondom, odáig meg vissza volt értem már mielőtt találkoztunk volna, de érződött rajta, hogy nem görcsöl azon, hogy neki mindenképpen kell valaki. Most visszagondolva, szerintem le is koptatott volna, ha egy induri pindurit erőltetem a szex témát az elején. (Amúgy megjegyezném, nem prűd, kb. minden nap egymásnak esünk, és elég sokmindent is csinálunk)


Azért írtam le így, hogy hátha felismered, hogy hogyan kommunikálod le a dolgokat, és hogy hogyan láthatja egy pasi ezeket. Remélem tudtam segíteni egy kicsit :)


28F

2020. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nincs rá recept. Nekem is volt, aki bemutatott a szüleinek is, hogy hihető legyen az álca stb. Aztán mi vagyunk a r1bik, hogy lefeküdtünk egy pasival 4-6 hét után. Komolyan..

Elvileg, ha foglalkozol magaddal, akkor olyan férfiakat fogsz "bevonzani", akik szintén foglalkoznak magukkal.

2020. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

7-es, tök normális válaszok jöttek, milyen szemétről beszélsz te? Már ebből a ‘jééézusom’-ból lejön hogy egy bunkó 3,14csa vagy. Akiket minden pasi kihasznál: nem gondoltok bele, hogy bennetek vana hiba? Áldozathibáztatás, ugyan! Nő létemre milyen érdekes, nem picsogok azon, hogy az összes férfi hulladék, mert ha csak ilyen emberek állnak le velem, akkor elgondolkodok, mi a baj velem.

Bevonzzátok a dolgokat. Én egy hatalmas csalódás után is képes voltam őszintén és nyitott szívvel állni a férfiakhoz, és szinte azonnal rá is találtam életem szerelmére, aki tisztel engem.

Ja és az nem jó pont, ha direkt neked kevésbé tetsző ‘átlag’ pasit választasz kérdező, mert megérzi hogy nem igazán a zsánered. Akkor meg minek vegyen komolyan? Legalább egy szexet elér, aztán keres egy lányt akinek tényleg tetszik.

A társunknak olyannak kellene lenni, aki tényleg tetszik, nem csak leállunk vele mert a jó pasik szemetek!!

Fontold meg ezeket szerintem.

2020. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!