Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, hogy "alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy "alakuló kapcsolatban", honnan tudom, hogy abban vagyok?

Figyelt kérdés
Ugyebár ilyenkor még nem járunk, az elég egyértelmű lenne, ha már igen...

2020. dec. 26. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Történt már ez az, de még semmi sem biztos.
2020. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Na már 2 alkalommal megdugott, az már egy alakuló valami.
2020. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megbeszélni az elején, hogy ki miért ismerkedik a másikkal és mik a szándékai?
2020. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
#2 az még csak az első randi volt. A mai világban, meg főleg. Ezért nem tudja a kérdező, hogy hol is tartanak.. még a másik fél nevét se tudja.
2020. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, Jóska, csak azt nem tudom, hogy milyen Jóska 😁 viccet félretéve, normális válaszokat várok.
2020. dec. 26. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedtek.
2020. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés szakasza, amikor érzed a másikon is, hogy közeledik, egyre többet osztotok meg egymással, magadon is érzed hogy egyre jobban megbízol benne, szívesen töltenétek egymással több időt, kíváncsiak vagytok egymásra, stb. Tehát kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt, csak még nincs megbeszélve, hogy ez mi, mert még nem ismeritek egymást eléggé. Az én szótáramban ez ezt jelenti.
2020. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idosek vagytok?
2020. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!