Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jött már össze komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már össze komoly kapcsolatotok Tinderről? Sok próbálkozás után történt? 23L

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 09:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

Tinder nem párkereső.

Ezenfelül 1-2 komolyabb összejön mondjuk 10000-ből egyszer. Ismerősöm azt hiszem 1 év és 500 meccs után talált valakit ott, ami a napi limitet végig kihasználva elég szép szám:)

2020. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
Bármikor találhattam volna komolyat abból az 1200matchemből, csak más kérdés hogy nem komolyat kerestem.
2020. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
egyszer voltam fenn kb 2 hétig:) az eredményről csak úgy számolhatnék be, ha 0%-ot kapnék itt:)
2020. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsolat? Matchem se volt... pedig több 1000 csajt bejelöltem.
2020. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Sok matchem volt, mert elvileg szép nő vagyok, de az tény hogy nagyon kevesen gondolják ott komolyan. Nekem szerencsére sikerült megtalalnom a kivételt. De előtte elég sok olyanba belefutottam aki szexet akart vagy azt hazudta hogy komolyat szeretne de közben nem. Jó tanács, ha valaki ilyeneket mond mikor megkerdezed tőle mit szeretne hogy pl "hát majd ahogy alakul, majd meglátjuk, jobb lenne a komoly stb" szóval ha nem egyértelműen jelenti ki hogy komolyat akar az csak vetít.
2020. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem kb 2 hét alatt lett egy 3 éves kapcsolatom, a mostani parommal fél éve vagyunk együtt és kb 1 hónap tinderezés után találtam rá. Pár szerencsétlen randi után. De sosem használtam el a maximum like-olásokat (nemrég tudtam meg, hogy van ilyen)

Igen, nő vagyok, és kiírtam az adatlapomra is, hogy csak komolyat.

2020. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, amióta van Tinder azóta minden kapcsolatom onnan volt. A mostani 3 éve, azóta együtt vagyunk. Jó sok szar randi után szoktak jönni a normálisak, csak nem kell feladni és nem a szőke hercegre kell várni. Az ismerőseink többsége tinderről jött össze, esküvőn is voltunk már. A tesóim is azt használják, több éves kapcsolatok jöttek onnan össze.


Lehet,hogy 3 hónapig nem történik semmi, csak szar randik, de később meg találsz annyi jót, hogy választani sem tudsz.

2020. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Nekem igen, barátnőmet ott találtam. Normális, átlagos nő, pont ezért tetszett meg nekem a sok hülye "utazós, borozós, színházas, instagram" csaj között.
2020. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férjem ott ismertem meg .
2020. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

5 hónapja vagyok fent de még matchem sem volt.

Nemhogy komoly vagy laza

2020. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!