Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb dolog, amit a másik fél megtett érted?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megálltunk egy faluban az egyik kisbolt előtt. A szomszéd udvarban megjegyeztem ,hogy milyen szép rózsa van.Az akkori párom ameddig vártam rá a kocsiban becsengetett és kért egy szálat belőle . Nagyon jól esett.
2020. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem rég jöttem össze a sráccal. Ki akartam próbálni egy hamburgerezőt, ahol addig még nem voltam, de többen is ajánlották. Vegetáriánus volt, vagyis azt mondta, hogy nem az állatok iránti elköteleződéséből nem evett húst, hanem mert nem volt túlzottan oda az ízéért. Elmentünk oda együtt (volt vegetáriánus hamburger is). Azt mondta, hogy a kedvemért, és hogy teljes legyen az élmény eszik normál hambit.


Jó tudom, hogy nem nagy szám, de nekem akkor nagyon jól esett :)

2020. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
elmosogatott
2020. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzésünk. Meghitt volt és romantikus.
2020. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mostani karácsonyi ajándékom. Bár még nem kaptam meg, mert még van vele dolga, de amennyit eddig tudok az az, hogy írt nekem egy számot angol szöveggel (aminek egy részletét már láttam) meg gitárral. És van egy olyan érzésem, hogy a zenekarának is köze lesz hozzá.
2020. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!