Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasi tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi tényleg az összes lányt jobbra húzza Tinderen, hátha legalább egy összejön nekik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Az általánosítás a primitív emberek szokása.
2020. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Jó, ha minden 30. kerül jobbra nálam.
2020. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Aztán mikor elmagyarázom nekik, hogy hogy működik az algoritmus, akkor letörlik magukat, felteszik újra a profilt és normálisabban állnak hozzá.

Ha mindenkit jobbra húzol, az pont úgy működik, mint a való életben: értéktelenebb leszel. Hiszen kinek kellene olyan, aki a legyet is röptében megbná ha tehetné vagy akin a fél város átment. Na ugye.

2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Most azért lettem lepontozva...miért is??
2020. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
10/8 at jobbra. A nok meg 100/95 t balra
2020. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, alaposan megválogatom, hogy kinél próbálkozom egyáltalán.


viszont ez azzal jár, hogy mive nem vagyok hűhaezapasaskellnekem típus, így akár 1-1.5-2 évet is el tudok tölteni egyedül.


Ezzel a magatartással

-- előny, hogy nem alkuszom, csak olyan nővel jövök össze, aki külsőre, és főként belsőre is vonzó számomra.

-- hátrány, hogy nagyon nagyon sok időt lehet eltölten várakozással

2020. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Van aki így csinálja de a többség szerintem nem
2020. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, így van. Elég fura lehet az algoritmus, nekem több normálisan kinéző srác is beszámolt már arról hogy kb csak dagikkal matchelt. Én nekem is így volt.

Egyszer felregisztráltam csajként, pár perc alatt 99+ lett és csak az 1 km-es körzetemben vagy 10-szer annyi pasi volt, mint lány. Ha nem több.

2021. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az igenytelenebbje biztosan. aki annyira ketsegbeesett es ocsmany, hogy neki mar tenyleg mindegy.

de mar csak azert sem eri meg ilyesmivel operalni, mert az algoritmus igy hatrebb helyezi vagy shadowbannolja oket, tehaf nem csak igenytelennek, ostobanak is kell ehhez lenni.

2021. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!