Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz ha 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 30 éves férfiként izgalmasnak tartanék egy titkos viszonyt egy 16-18 éves lánykával?

Figyelt kérdés

tetszenek, tiszták még és élettel teliek.


F/30


2020. dec. 28. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nekik miért kellene egy hozzájuk képest idős alkoholista? :D Hülyék lennének bármit kezdeni veled.
2020. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Bazsi, nálad már semmi se gáz. Teljesen mind1, ugyse lesz senkid
2020. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz. Ennyi idős lányok max a pénzedért állnának szóba veled ha sugary daddyt akarnak. Amúgy nem.
2020. dec. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A multkor meg meleg voltál es valami erosen szerecsen fiucskakat kerestel.hmmmm.

Ne folytsd el az erzeseidet azzal h olyanokra probalsz rafanyarodni mint a nok. Ez nem te vagy, vagysz egy barna szoros péniszre mindennel jobban, miert is tagadnad meg magadtol, hisz eddig se tetted. Ez nem így megy h csak ugy identitast valtasz, az meg h eddig mindig reszeg voltal mikor ravetetted magad egy egy apokara td is tudod h csak kifogas.

2020. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. Mondjuk ez nem igaz. Én még csak 27 vagyok, nem 30, de szoktam szexelni 18-19 éves lányokkal.


Kisfiús arcom van, általában 22-23-nak néznek, de pl tavaly ilyenkor egy 20 éves csaj magával egykorúnak gondolt elsőrekülső alapján. Persze nem titkolom a korom, lehet te éppen nem, de sok fiatal lány benne van egy 5-10 évvel idősebb férfival a szexben. Pénz nem kell, viszont magas vagyok, helyes és egész jó dumás.

2020. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!