Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan kezdemenyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kezdemenyezzek lanykent egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval körülbelül 3 hónapja találkoztam egy sráccal egy buliba. Mindketten elég részegek voltunk,és beszédbe elegyedtünk. Nem beszélgettünk hosszan, de szimpatikusnak tűnik meg kedvesnek, és beszélgetés közben mondta hogy ha nem lenne minden zárva szívesen meghívást egy italra.

Abban az időben sajnos éppen még egy szakítás hevertem ki, nem nagyon voltam magamnál és nem igazán érdekelt senki, szóval nem voltam valami nyitott felé. Nem voltam bunkó, de kezdeményező semmiképp sem.

Mostanában viszont eszembe jutott a srác,meg az hogy kár hogy ilyen rossz pillanatban találkoztunk. Meg is kerestem online, viszont nem tudom mit írhatnék neki mert az is lehet hogy már nem is emlékszik rám. Nem akarom túlpörögni a dolgot, mert nincs sok vesztenivalóm, de azt sem akarom, hogy nagyon furcsán jöjjön ki az egész. Van valakinek hasonló tapasztalata, hogy sok idő elteltével keresett meg valakit? Mi lett belőle?



2020. dec. 29. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Közeleg a szilveszter, megkérdezhetnéd hogy van-e már valami programja és ha nincs, akkor hívd át magadhoz iszogatni. Sajnos a korlátozások és minden más miatt nem tudsz máshol találkozni vele.


Előtte közösen elmehetnétek bevásárolni is, ha belemegy a dologba

2020. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Hát tök részegen meglehetősen ronda nőkkel is leáll az ember, aztán másnap megbánja. Ha eddig nem keresett szerintem olvass a sorok között.
2020. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!