Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak elfelejtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak elfelejtett válaszolni vagy nem tudja mit írjon?

Figyelt kérdés

Na szóval, annyi van hogy 3 napja ráírtam egy srácra Tinderen aki elég normálisnak tűnik és Hokizik (tegnap mondta hogy most szeptemberben szerződtették le rendesen, szóval most csak hokizik) ami nálam elég sok plusz pont. Instára átmentünk írni mivel jött nekem egy képpel mivel pár dologgal "becsapott" (szerinte csak viccelt) és tovább írogattunk. Tegnap írtam neki 2 hosszabb üzenetet amiben leírtam hogy annak ellenére hogy elég félénk vagyok, saját magam is meg tudom lepni különböző kihívásokkal (a személyiségeinkről beszéltünk) és mondtam hogy van mikor kijön belőlem a "főnökösködős" énem is. Erre annyit írt hogy ez nagyon cukin hangzik. Én reggel 6 körül egy rémálomból felkelve írtam neki hogy 'miért.. cuki?😂' ezt azóta látta is de nem írt. Reménykedem hogy azért mert ugye reggelente edzése van és hogy délután viszont ír, bár őszintén nem tudom meghatározni mennyire érdeklem őt. Egész jót írogattunk tegnap szerintem, ha nem akart volna akkor úgyse írt volna vissza.

Viszont ha holnapig nem ír akkor írok neki hogy ha ennyire nem jövök be neki akkor legalább mondja meg, mert nálam a kommunikáció fontos. Remélem nagyjából érthetően fogalmaztam 🙂

22l



2020. dec. 29. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdekled.
2020. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Akik ilyen insta függők, azok 100 csajjal, sráccal beszélgetnek párhuzamba és mindenki csak dugni akar. Ne legyél már ilyen naív.
2020. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy negyed napja nem írt, ettől még nem kellene drámázni.

Ha nem érdekled nem fog írni, senki nem ír azért, hogy elmondja nem fog többet írni.

Főleg nem úgy, hogy 2 napja ismeritek egymást, az alig nagyobb semmi, mint a 6 óra.

Viszont, ha ráakaszkodsz tuti lelép, szóval fogd vissza magad és foglalt el magad valamivel estig.

2020. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akaszkodom rá, tegnap is kisebb-nagyobb szünetékkel írtunk egymásnak. Amúgy abszolút nem insta függő, először másik platformon akartam vele beszélni de ő mondta hogy írjak rá instán. Nem tetszik nekem ez a mai világ...
2020. dec. 29. 13:26
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rohadtul nem érdekli a dolog, hogy azon gondolkodjon, mit fog erre válaszolni.


De ha épp unatkozni fog, akkor biztos ír majd.

2020. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
A tettek beszélnek. Napok óta nem válaszol, nem keres, elég egyértelmű, hogy szarik a fejedre és nem érdekled. Jól eldumáltatok, oké, de rajtad kívül még 20 másik csajjal is ugyanilyen jól eldumált a napokban, nem te nyertél, ez van. Próbálhatod magyarázni, mentegetni, meg keresni a kifogásokat, de tök felesleges.
2020. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6os

Csak órák óta nem beszéltünk 😅 nem napok... Amúgy nem igazán az esetem de legalább írogattunk egy kicsit

2020. dec. 29. 13:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ne írj neki, vagyis legalább ne azt, amit szeretnél. Azzal csak elüldözöd, meg elég kétségbeesettnek fogsz tűnni a szemében. Nem ismeritek egymást, attól, hogy 1x beszéltetek egy jót még nem várhatod el tőle, hogy állandóan írjon. Ha 1 hét elteltével sem keres, akkor az elég nyilvánvaló, hogy nem érdekled. Amúgy meg mit jelent ez a “becsapott” dolog?
2020. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ugye elírtad csak és valójában 12 l akart lenni, ugye?
2020. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha órák óta nem beszéltek csak, meg ha nem is igazán az eseted, akkor minek tetted fel ezt a kérdést..🤦🏼‍♀️
2020. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!