Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2020. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%

Az megvan ugye, hogy ez az egyedülálló férfiak 99%-ra is igaz?

Pont mint az egyedülálló nőkre :)



F

2020. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló inkább azért vagyok, mert a normál kapcsolatok velejáróinak 90%-ától a hideg is kiráz.

Szexpartnerem azért nincs, mert sz*r nő vagyok, az ilyen alkesz, ápolatlan közmunkás kategóriát pedig, akiknek kellenék, sajnos még sok év b*szatlan apácaság után sincs gyomrom bevállalni.

2020. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
76%

0,75.


Ismét egy nőgyalázó, súlyosan átalánosító kérdés.

2020. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
#3 Normál kapcsolat velejáróján amitől kiráz a hideg pontosan mit értesz? Nap mint nap látok olyan "párokat" akiken én is elgondolkodom hogy hogy nem lőtték még le egymást.
2020. dec. 31. 16:48
 6/59 anonim ***** válasza:
84%

4: ebben semmi nőgyalázás nincs!


Az egyedül lévő emberek 99%-a azért van egydül, mert akinek ő bejön, azzal ő nem akar kezdeni.


És tök mindegy, hogy milyen okokból.


Ez a férfiakra, nőkre egyaránt igaz, azaz az emberek hajlamosabbak elfogadni, hogy egyedül legyenek, mint azt, hogy olyannal legyenek, aki semmilyen téren nem vonza (sőt, akár taszíjta) őket.


Abban meg ki-ki a saját sorsa kovácsa, hogy csak a fogatlan 4 általánost végzettet kerüli el, és jobbat nem kap, vagy a magazin címlap szereplőre vágyik, és kapna bátran átlagost, csak az nem kell. Mindenkire van jelentkező, maximum úgy ítéli az ember, hogy annál jobb az egyedüllét.


(nem kell minden bokorban ellenséget látni, ugyanolyan hibás gondolkodás, mint a helyi incelek nőgyalázása).

2020. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
#6 Ezt nagyon jól megfogalmaztad, és teljesen igazad van. Nálad a minőség pontosan miben nyílvánul meg? Külső/belső tulajdonság kombinációja?
2020. dec. 31. 16:55
 8/59 anonim ***** válasza:
87%
5: Ide-oda mászkálás, közös programok, sok együtt töltött idő, később együttélés, családdal, barátokkal, rokonokkal, ismerősökkel jópofizás, rengeteg megfelelési kényszer stb. A szex jöhet, sőt, az nagyon kellene, de a többi inkább nyűg. (3)
2020. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
82%

8: már ne haragudj, ha körülnézek a csaj ismerősök köztt, akkor még a munkahelyemen lévő az elhízott 2 gyerekes takarítónő is talál szexre egy vállalható partnert (értsd nem topmodell, de nem is a fogatlan közmunkás típus).


Ha csak ennyit akarsz az élettől, arra mindig sokkal könnyebb jelenktezőt találni.

2020. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
43%
9: Persze, mert az itt hangoztatott tévhitekkel ellentétben a valóság az, hogy az elhízottak kelendőbbek, főleg, ha aránylag elfogadható az arcuk is. Én is látom magam körül, sosem töltöttek még egyetlen évet sem egyedül, pláne szex nélkül. Nekem ocsmány az arcom, és elöl deszka, hátul léc pálcikatestem van. Na, ez így együtt olyan gyalázatosan rossz kombó, hogy az említett kategórián kívül senkinek sem kell még arra sem, nemhogy vállalhatóaknak.
2020. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!