Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ezek a dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja találkoztam egy sráccal. Elmentünk párszor randizni amíg még lehetett, viszont utána nem beszéltünk egy hétig. Rám írt, elkeztünk beszélgetni, majd egyszer átjött hozzám. Azóta minden hétvégén így volt, akár 3 napig folyamatosan nálam volt. Karácsonyi időszakban nem keresett, pedig előtte minden nap írt. Én írtam neki, találkoztunk is. Viszont azt nem értem, hogy amikor nálam van egész sokat telefonozik, de ugye nem annyira válaszol vagy alig beszélünk egy nap. Ez azért van mert nem akar tőlem semmit? Vagy inkább hogy élőben szeret beszélgetni? Még azon is gondolkoztam, hogy van valaki más vagy másokkal is beszél, de ez azért nem biztos mert nem nagyon ér rá. Lehet nekem is többet kéne keresnem? De mindig én mondtam hogy találkozzunk...

2021. jan. 1. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a kérdésekre itt sajnos nem fogod megkapni a választ, mert a srácon kívűl nem tudja neked más megmondani, hogy mi az oka. Ha ennyiszer találkoztatok, és már egy ideje folyik a dolog, szerintem teljesen jogosan megkérdezheted tőle, hogy akkor most mivan, illetve jelezheted neki ha valami zavar.
2021. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele. Rögtön kiderül, mire is kellesz neki.
2021. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már többször lefeküdtünk
2021. jan. 1. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj.


Akkor ezután ne tedd.

2021. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. jan. 2. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos hangulatokkor keres téged, egyébként nem vagy annyira stimuláló az ő számára.
2021. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!