Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődését továbbra is?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hete írogatok egy sráccal, az elején elég sokat írtunk, gondolom mindenki így kezdi. Észrevettem hogy perceken vagy volt mikor másodperceken belül megnézte amit írtam neki és egyből vissza is írt. Csütörtök óta nem írunk sokat, napi szinten jár edzeni a csapatjával ami kifárasztja és emiatt mikor hazaér van hogy ledől 1-2 órára. Plusz ugye aznap volt szilveszter, ugye elment bulizni aztán gondolom a tegnapi napja elég szar lehetett 😅 akkor is volt edzése amin meglepődtem, de mondta hogy ez tradíció hogy az arénába mindenki másnaposan jön (amit egyszer amúgy megnéznék😂) szóval mondta hogy próbálta magát nem elhányni egész idő alatt. Szóval tegnap alig írtunk valamit, viszont most már úgy vagyok vele hogy egy telefonbeszélgetést megkísérelnék ha belemenne. De nem igazán tudom miről beszélgessek vele😶 szóval jó lenne pár ötlet, mert amúgy sokmindent már felületesen megbeszéltünk. Azt is írta hogy talán megéri korábban a szüleihez menni (fél órára laknak tőlem, ő viszont 3 órára) miattam... nem tudom hogy meddig tudom fenntartani az érdeklődését irántam, félek hogy lassan elveszti, ezért is a telefonálás, akkor nyitottabb is szoktam lenni.

2021. jan. 2. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Szóval találtál egy alkoholista focistát... Minő meglepetés. Egyébként valószínűleg talál ő éppen elég csajt, akiket felhúzhat a farkára.
2021. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni kéne, nem chatelni. Hívd fel, vagy még jobb, indíts videó chatet messengeren.

A másik ami nagyon jól működik, hogy találkozol vele.

2021. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Focistákat nem bírom, túl sok van belőlük, ő más keményebb sportot űz 😅

Találkozni meg sajnos nem tudunk mert én biztos nem utazok egy nap alatt 6 órát csak hogy 2 óra erejéig lássam, erre lehetőség úgy tűnik legkorábban Februárban lesz mert akkor jön vissza.

2021. jan. 2. 12:14
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

De miért kellene neked lakásra menned?

Ha félúton találkoztok mindketten az is oké szerintem, így már nem 6 órát utazol, hanem csak a felét, és akkor nem a lány megy a fiú helyébe, hanem közösen utaztok. Több idő is jut, mint 2 óra.


Így láthatod azt is, hogy hajlandó-e érted utazni.

2021. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na de egy randi megint kint valamerre? Múlt hónapban épp elég volt, most inkább valami melegebb helyre mennék
2021. jan. 2. 14:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon cseten nem lehet fenntartani az érdeklődést, ahhoz túlságosan személytelen. Én is a személyes találkát javaslom. Hideg ellen ruha segíthet, avag menj el hozzá vagy hívd el magadhoz. Ha egyikőtök sem akar tenni a kapcsolatért, akkor keress közelebbi srácot.
2021. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nos igen ezt tudom. A srác épp előbb írt hogy telefonálhatunk ami már pozitív az én részemről, nem tudtam hogy mit fog válaszolni, de most egyelőre kicsit nyugodtabb vagyok. Csak most ne csesszem majd el mikor beszélni fogunk 😶. Személyesen jobb lenne találkozni igen, azt ő is szerette volna csak hát aztán kiderült hogy messzebb lakik és hogy azt hitte hogy odavalósi vagyok. Majd meglátom mit tudunk itten összehozni.
2021. jan. 2. 17:06
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
3 órára lakik tőled? Biztos hogy távkapcsolatot akarsz? 3 óra út az bőven ott van 120-150 km is akár. Attól függ mivel megy. Bár gondolom te is az a típus vagy, aki a jó pasit látja meg, mert az az értékes, aki sportol valamit, meg jól néz ki. Szóval nincs is mit igazából nagyon kérdezni.
2021. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8as

Igen nem tagadom hogy a kinézet is számít nálam, legalább őszinte vagyok, de nála nem ez fogott meg, hanem az hogy jól kijövünk egymással. Azóta kétszer is beszélgettünk telefonon és január végén pedig ha tud akkor mondta hogy eljön hogy találkozni tudjunk. A sport pedig igen is fontos lenne minden embernek, nem amiatt mert kockahas kell, hanem mert az az alap egészséges életmódhoz tartozik.

2021. jan. 7. 10:24
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenki rajong a sportért. De hát mindegy, mit számít. Azon meg nem csodálkozom hogy minden nőnek a külső kell. Ezért nem jött össze már, ja bocsi, soha senki. Mert csak a fotykos külső, a külső és semmi más. Egy olyan sráccal, aki nem helyes is tudná bárki jól érezni magát. Elég az, hogy ha látatlanba valaki tök jól eltud beszélgetni és megkedvelik egymást, aztán persze jön a pofára esés, hogy hát de bazd, nem vagy az esetem, azt eltűnik inkább.
2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!