Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy a közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a közeli jövőben oltási igazoláshoz kötik majd egyesek a személyes találkozót?

Figyelt kérdés
És akkor lesz plusz egy megfelőségi feltétel az amúgy sem rövid listán: a jelölt legyen oltva is.
2021. jan. 2. 12:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

39.


Akkor eléggé felületesen olvasgatsz, mert ilyen is szokott lenni. Amúgy pedig a többiek is közhelyeket írnak - őket miért nem piszkálod? Ja, mert egyiknek sincs kiírva a nickneve. Így könnyű sunnyogniuk.

2021. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
#41 azokat el is felejtem. Rád emlékszek. Ezt akar bóknak is vehetnéd. :)
2021. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
#40 nem utállak, bár tény hogy idegesítesz. De egyébként ártalmatlan vagy, gyakorlatilag te vagy az emberiség véleményének az átlaga. :D
2021. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

42.


Az a gond, hogy így a másik oldalról figyelve ti többiek csak minionok vagytok nagyjából, jószerével alig-alig megkülönböztethetőek. A név nélküliek közül egyedül az emoji-mániás nő, az idióta szavazásokat kezdeményező kérdező, 44/F és a "minden férfi állat" nő akik úgy nagyjából következetesek.



Bár nekem személyesen is felejthető a legtöbb ember - olyan egyformák. Sokszor olyanok, mint valami gagyi játékban mint pl. Postal 2 ahol van 5-10 féle járókelő. Na, így érzem magam én, mintha mindenki tök egyforma lenne az adott maximum 10 típusból.



Az ismerőseimet is csak azért ismerem meg, mert sokáig beszéltünk meg ilyesmik, és ez is időbe telt. Engem viszont megjegyeznek még azok is akiket nem ismerek. Van aki negatívan és van aki pozitívan. De hogy miért... Oké, nem illek sehová a világban és nem hasonlítok senkire, de csak ennyin múlna (+ azon, hogy magasabb vagyok az átlagnál valamivel)?

2021. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
#44 ne felejtsd a 36/incel-t. :)
2021. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

45.


És tényleg. Meg volt még anno 1-1 ilyen figura, de általában hamar eltűnnek. Vége már azoknak az időknek amikor itt egyfajta bizarr "csoport" volt jelen. Vagy olykor 2 amik egymást utálták.

2021. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
akkor már gomba tesztet meg szagmintát kakit meg mindent mutasson be nem ??
2021. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!