Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha neten keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha neten keveset beszélünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy együtt vagyunk-e, egy héten több napot is egyhuzamban együtt töltöttünk, viszont nem tudom hogy mi van köztünk. Lehet neki természetes hogy együtt vagyunk? Engem az zavar, hogy neten írásban alig beszélünk,( élőben minden okés) szóval lehet nem is érdeklem úgy?

2021. jan. 3. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz megmondani. Mindenesetre fura.
2021. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélnétek mindent neten, akkor nem nagyon lenne téma személyesen. Szerintem fontosnak tartja veled az élő kommunikációt. Természetesen magamból indulok ki. Bármennyire is tudom neten fosni a szót, az élőbeszéd számomra sokkal fontosabb. Az a lényeg, hogy személyesen legyen minden okés.
2021. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, én például nem nagyon szeretek chatelni, akkor már szívesebben telefonálok
2021. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Normális embereknél ez az alap.
2021. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Olyan munkája nem lehet, amely mellett nem igazán tud chat-elni?
2021. jan. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Eloben mit mondott, mit akar toled? Azt irod, ott megy a beszelgetes.
2021. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Élőben miért nem kérdezed meg,miért nem szeret írni?

Azt írod,ott megy a beszélgetés.

Én hülyét kapnék,ha írogatnom kéne.

2021. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Mert valahol a kérdező is sejti, hogy ez csak összejárás.

Akivel együtt vagyok, néha azért felhívom, ha írni utálok. Meg ő is tudja, hogy mit akarok tőle.

El nem tudom képzelni, mi mehet élőben beszélgetés címszó alatt akkor.

2021. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!