Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan faggat, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan faggat, hogy hány emberrel feküdtem le. Ez csak szerintem indiszkrét és taszító dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, még nagyon az elején vagyunk, de már többször felhozta ezt a dolgot. Én egyáltalán nem feküdtem le sok emberrel, nem arről van szó, hogy szégyellem elmondani. Csak nagyon bunkónak tartom, hogy már most erről faggat, mert szerintem semmi köze hozzá. Másrészt nem bírom, ha valaki ez alapján próbál ítélkezni egy ember felett. Én eddig sosem kérdeztem ilyet senkitől, mert úgy vagyok vele, hogy ez a múlt és nem tudhatom mi miért történt. Valami ilyesmit várnék el mástól is. Szerintetek velem van a gond, vagy tényleg bunkóság tőle?
2021. jan. 3. 18:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem tök egyszerűen kitérhetnél azzal, hogy nem osztod ezt meg bárkivel és ha komoly lesz a kapcsolat, akkor visszatértek rá.

Ha ez neki nem elég, akkor azt jelenti, hogy nem akar olyat, akinek túl sok volt előtte.

Megértem. Elfogadom hogy mindenkinek van múltja, de a másik is el kell fogadjon engem.

Nekem fontos, hogy pl egy kisvárosban ne egy olyan embert fogjak ki ,aki a fél várost felpróbálta.

Nem érdekel ,hogy ez másnak belefér vagy ettől prűdnek tart,az az ő élete ez meg az enyém.

Nem szeretnék mégcsak futókapcsolatot sem olyan emberrel, aki mindenkivel összefekszik. Nekem ez egyfajta igénytelenség.

Szóval lehet csak ezért kérdezgeti,mert rövid úton le is zárná, ha olyan derül ki, ami neki nem fér bele.

Persze, mindenki azt mond amit akar, de én jobb szeretem a tiszta lapokat az elején, akár mi is a célja az ismerkedésnek. Ha nem vagy nyitott a futókapcsolatokra,akkor jó eséllyel őszinte is vagy egy kezdődő kapcsolat elején mert hosszú távra tervezel. Sok idő alatt pedig sokminden kiderül.

2021. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy az. Ráadásul olyan komplexusokra és felfogásra utal amik teljes mértékben kizárják hogy egy ilyen emberből normális társ legyen. Ha nem akarsz önsorsrontó lenni akkor nem folytatod tovább ezt az ismerkedést.
2021. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
12 valóban szörnyű egy személyiség lehet és ki van zárva, hogy normális társ legyen egy olyan aki nem akar könnyűvérű nővel kikezdeni.. Végén még dolgozni is fog, esetleg nem drogozik. Felháborító milyen emberek létezhetnek.
2021. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

29 éves vagyok és 3 emberrel feküdtem le, ebből egyik sem kaland volt, az utolsó pedig egy 7 és fél éve tartó komoly kapcsolat. Ha neadjisten egyszer szingli lennék, azonnal dobnám az ilyet, aki ennyire nyomatja a témát. Sem az nem lenne elfogadható, ha a 3 férfiról faggatna, vájkákna, de az sem, ha "fellélegezne", hogy csak ennyivel voltam.


Egyébként régebben, amikor még ismerkedtem, mert nem volt még meg a párom, akkor volt olyan pasas, akivel részletesen kibeszéltük a párkapcsolati múltunkat, szóval tudta, hogy az első pasimmal 3 hét, a másodikkal 1 hét után feküdtem le, és a 2. páromnak a sokadik barátnője voltam, és ezek miatt első találkozáskor markolászott, és közölte, hogy szexkapcsolatot akar. Mikor felháborodtam és elküldtem, még ő méltatlankodott, hogy mit csodálkozom, aki egyszer ürítőlyuk volt, onnantól természetes, hogy arra kell.

Szóval nem, nem fogom elmondani senkinek, ha esetleg arra kerülne a sor (remélem a mostani párom lesz az utolsó), jó szűrő, ha továbbra is pampog, akkor mehet a sunyiba.

2021. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
szerintem is gaz, ha valaki nagyon errol faggatozik es nem veszi eszre, hogy a masik nem akarja az orrara kotni. bar en a helyedben lerendezn annyival, hogy megmondom neki, ‘nem sokkal, de pont eleggel’ vagy ilyesmi, es ha tovabb faggat, akkor erdemes megfontolni, h folytatod-e vele az ismerkedest, mert valoszinu, mas dolgokban is ilyen akaratos.
2021. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, legyen eszed!


Ha mégis válaszolnál, har-ma-dolj. Minimum.


40/N

2021. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tegyük fel így van, akik kiélték magukat hűségesebbek.

Az utolsóhoz!

Az összes többit dobták, megcsalták, fel sem vállalták, vagy a másik unta meg a dolgaikat.

2021. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
HM. Én tini koromban őrülten szerelmes voltam egy srácba. Amikor összejöttünk azt hittem sokáig együtt leszünk. Aztán csúnyán átvágott, észrevette, hogy érzek iránta. Az első együttlétig jártunk, mert csak azt akarta. Mikor már megtörtént nem voltam érdekes. Akkor ugye az itteni megítélés szerint én egy nagy K. vagyok, mert ugyebár volt egy egy alkalmasom is? Gondolom a faggatózós fiú és a hozzá hasonlók borzasztóan elitélnének ez miatt a naív tévedésem miatt.
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

18

Dehogy ez a megítélés. Ilyen előfordul. Bárkivel. Nekem is volt alkalmi kapcsolatom is huszonévesen. Más kérdés, hogy nem szívesen gondolok vissza rá És arra hogy mennyire ostobának tartom magam ezért.

Az a nem mindegy, hogy valakinek ez minden körülmények között belefér vagy ha tehetné elkerülné.


Engem nem zavar az sem, akinek mindegy ki kivel stb...

Csak ne akarjon hülyére venni egy olyat aki meg nem szeretné. Van a világban sok vállalkozó szellemű meg tartózkodó ember is.

Olyan ez mint a kereskedelem. Kereslet kínálat, ki mit akar megtalálja. Csak egy boltból távozva fizetés után senki nem szereti azt látni, hogy olyasmit vett meg, amivel átverték.

Az az elszomorító, hogy olyan emberek, akik a csillagot is lehazudnák az égről, hogy plusz egy embert megkapjanak tanácsot osztogatnak olyan embereknek, akik egy stabil bizalmi kapcsolatban gondolkodnak,hogy mit és mennyit hazudjanak...

2021. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy 100
2021. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!