Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek illetlen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlen úgy áthívnom a srácot hogy hivatalosan nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Randizok egy sráccal, igazából már 7 randit tudhatunk magunk mögött, régebbről ismerem csak egy ideig koleszos volt a városban ahol laktam de visszament vidékre. Tehát vidék és az én városom között ingázunk egymás között.

Elég drága közlekedés ügyileg a dolog, meg ált. nap végén haza kell egyikünknek indulni, illetve már megoldottuk az együttalvást úgy hogy ismerőstől kértem kölcsön lakást, de ez nem mehet mindig így. Nem vagyunk hivatalosan együtt mert a távolság és egyéb okok miatt még nem tudjuk mi alakulhat. A szüleimmel élek még, és szeretném ha nálunk aludna mert kellemetlen az ismerőstől való lakáskérés, a srácnál sem tudunk lenni mert ő is a szüleivel van és nekem kényelmetlenebb hozzájuk menni mintha én hívnám, csak anyukám kicsit kiakadt hogy ha nem hivatalos kapcsolat mit altatom itt- normál esetben nem is lenne ez csak a karanténos helyzet, meg a 8 órás dolog miatt..

szerintetek is kellemetlen lenne itt altatnom? Vagy hogyan tálaljam ismét anyukámnak?

23L


2021. jan. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem hivatalos kapcsolat"

"7 randi, de még nem tudjuk mi van"

"az ő szülei miatt kellemetlen"

"anyukám kiakadt"



Kiscsaj, vagy nőlj fel vagy a tiniben agyalj, mert ez annyira gyerek még, hogy a 14 éves unokahúgom is szó szerint ezt irta volna

2021. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyetertek az elsovel. 23 evesen nem azon kene problemazni, hogy ‘jaj anyukam mit szol, ha megtudja, hogy fiukkal szexelek juj’.. srac detto. o is titkolozik az anyja elott, hany eves?


amugy meg talan meg kene beszelni a pasival, hogy most mivan, egyutt vagytok-e vagy csak szexeltek? leegyszerusitene a helyzetet.

2021. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
77%
"altatom" Mi vagy te valami aneszteziológus tanonc? :)
2021. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, erre mondom azt, hogy a kor csak egy szám.

Én is 23 vagyok, de 2 éve élek a párommal együtt, és vezetem a háztartást (a nagyobb része rám marad, és a szervezések), (igen, én is dolgozom, mielőtt bárki azzal jönne, hogy eltartanak).

Kérdésedre pedig nehéz választ adni. Tiniként gáz, felnőttként, ha szexelni akarsz, haza kell vinned. Viszont illik sajnos bemutatni a szüleidnek, mert irtó ciki a wc előtt összefutni valakivel. Ha viszont ugye bemutatod, akkor vagy úgy mutatod be, hogy egy barátod, vagy úgy, mint a párod, és az már sok mindent elmond a kapcsolatról vagy hogy hogyan tovább.

2021. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

4: sajnos a GYK-n ha valaki 18 múlt, akkor ő már nem tini, komoly felnőtt, aztán jön a szülőkkel lakik, iskolában van egy srác, és többi hasonló komoly felnőtt problémával, hogy mondjam el neki...


És ha szóváteszed, akkor még neki áll feljebb, hogy ő már 18 (sőt!!! 19), nem tini, hogy gondolhatod ezt :D

2021. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oké akkor nem tehetek hogy sajnos még nem tudtam elköltözni mert az anyagiak nem teszik lehetővé. Talán 1 év múlva sikerül külön költöznöm.

Most ettől nem vagyok felnőtt mert a szüleimmel élek? Oké lehet részben. Na igen, ha csak tegyük fel hogy még elvagyunk de nem vagyunk együtt így illetlen is hazavinnem?

2021. jan. 3. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

nem azért nem vagy felnőtt, mert a szüleiddel élsz.


az egész élethelyzeted tini, az egész probléma halmazod, teljesen éretlen a kapcsolatod. és ebben a szülőkkel lakás a legkisebb tétel

2021. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. Tökre nem azért vagy tini, mert otthon élsz. Van, aki az anyagiak miatt 29 éves korában is otthon lakik, 32 évesen pedig beköltözik a saját házába.

Azért vagy tini, mert nagyon egyszerű kérdést úgy közelítesz meg, mint egy tini. Ha van egy srác, aki tetszik, neki is tetszel, nem tudod eldönteni, hogy mi legyen stb. Nem mered hazavinni, és nem is erre kérdezel rá, hanem arra, hogy illetlen-e. Ezt pedig igazából nem tudjuk megmondani, mert ahány ház, annyi szokás. Ha nálatok nem lehet hazavinni srácot így, akkor illetlen, ha a szüleidnek nem gond, akkor nem az. Őket és a Ti szabályaitokat pedig neked kellene ismerned. Ilyen idős korodra már illendő tudni, hogy mi van otthon és ezeket az alap szitukat hogy illik kezelni.

2021. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!