Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hordja egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordja egy lány az anyja jegygyűrűjét a nyakába akasztva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismerkedem egy lánnyal, bonyolult a dolog, mert elég nehezen adja magát, de mindegy is. Szóval megéreztem csókolózás közben hogy valami lóg a nyakában a felsője alatt, rákérdeztem, megmutatta és azt mondta hogy az anyja jegygyűrűje. Mégis miért hordja azt egy lány, és ha hordja miért nem a kezén ahogy a gyűrűt kell, miért fűzi fel? Valaki ezt érti? Nekem ötletem sincs, és megkérdezni sem mertem mert nem úgy tűnt mint akinél ez kedvenc téma. Szóval ennek mégis mi az értelme? szex közben is rajta lesz?

2021. jan. 4. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nehezen adja magát, mert sík hülye vagy. Nekem sem kellenél (már ha nő lennék).

Miért nem hordja az ujján? Mert nem jegyezték el. Azt gondolná az ember, hogy ez egyértelmű.

Miért van nála egyáltalán? Első gondolatom, hogy anyukája meghalt és így emlékezik rá. Ha nem ilyen tragikus a történet, akkor is szentimentális oka van, akkor és ott rá kellett volna kérdezned. Nagyon tapintatlan vagy, hogy nem tetted.

Szex közben is rajta lesz? Ezt te nem fogod megtudni...

2021. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
83%
Én is arra tippelek, h meghalt az anyja és emlékként őrzi.
2021. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura, hogy ilyen dolgokon lamentalsz :D


Megkerdezed, miert igy hordja es kesz :D


Masreszt meg en rengetegszer talalkoztam ezzel, amit irsz, hogy valaki egy gyurut hord a nyakaban felfuzve, es ahogy irtak is, ennek altalaban valami erzelmi oka van :)

2021. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meghalt az anyukája, vagy erősen vallásos és ez egyfajta "purity ring"
2021. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.

Meghalt az anyukája, vagy nagyon távol el tőle és így emlékezik rá.

Meghalt az apukája, vagy nagyon távol el tőle és így emlékezik rá.

A szülei házassága véget ért, de ő nagyon boldog volt amíg tartott, és erre emlékezteti magát a gyűrűvel.

A gyűrű családi örökség, és nem akarja megvárni amíg valaki eljegyzi, hordani akarja.

Látta hogy egy filmben valaki az anyja jegygyűrűjét hordja, és megtetszett neki, úgyhogy most ő is hordja.

Stb...

2021. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl meghalt az apukám és minsig a kezemen van egy ehyszerű fonott karkötö,sose veszem le.

Akár ilyen okból is lehet.

21L

2021. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!