Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszfiúk előnyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszfiúk előnyben?

Figyelt kérdés

Miért az az érzésem, hogy a lányok egyáltalán nem tudják értékelni az őszinteséget és az érzelmességet? Olyan, mint ha a lányok csak egy idő után jönnének rá (talán 30 után) hogy ez nem is annyira egyértelmű hogy valaki így bánik velük... Vagy lehet csak velem van a baj hogy néha bármit megtennék értük, nem értem...

22f


2021. jan. 5. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egyáltalán párkapcsolatod? Vagy csak azt szajkózod, amit az interneten olvastál? És mit tudsz a 30 fölötti nőkröl? Ezt is az interneten olvastad?
2021. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 őszinteség, lelki támasz és megértés az amit én adni tudok, és ez az amit igyekszek betartani. Nem szeretek játszadozni a lányokkal és az érzéseikkel, ezért szeretem őszintén elmondani mindenről a véleményemet, persze közben tisztelve a másik véleményét is. Ezzel együtt ott vannak azok a kis spontán poénok amikkel megnevettetem őket, de valahogyan mégsem jön össze semmi. Az egyetlen amire mindig gondolok csak az, hogy lehet a negatív életfelfogásom miatt nem akarhatnak elfogadni, mert arra rá szoktak kérdezni és elmesélek nekik sok mindent.
2021. jan. 5. 22:21
 13/19 A kérdező kommentje:
#11 igen volt egy 2 éves párkapcsolatom, a 30 feletti nőket meg azért hoztam fel, mert azt látom hogy sokkal érettebben gondolkoznak az érzelmi kérdésekről és jobban értékelik, mint a fiatalabb 20-30 közötti korosztály. Semmit nem az internetről olvastam, ez mind élettapasztalat
2021. jan. 5. 22:24
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség, lelki támasz, megértés alap, és van, akinek nem is kell "igyekeznie" ezt betartani, hanem jön magától.


A negatívról mesélhetnél többet, mert azt nem fejtetted ki.

2021. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 azért kell igyekeznem, mert régebben sokkal másabb voltam és szerintem sokat tettem azért, hogy jobb emberré váljak, de igen ez lehet sokaknál alap dolog, nem tudom... negatív alatt azt értem hogy soha nem voltak olyan emberek körülöttem, akikkel a lelki dolgaimat meg tudtam volna beszélni vagy csak dolgokban az őszinte véleményüket kikérni. A lényeg hogy nagyon sokat csalódtam már “barátokban” ezért talán egy kapcsolattal akarom kárpótolni ezt az űrt ami keletkezett bennem. Csak annyi, hogy jól esne ha valaki tényleg hinne bennem és hasonlóan látná a világot, mint én.
2021. jan. 5. 22:43
 16/19 anonim ***** válasza:
"rossz fiúknak van nőjük", "bezzeg nekem nincs" szerintem a kellemetlen érzések kiváltója e tény.
2021. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az van, hogy amit elmondtál, hogy mit nyújtasz az olyan szinten alap, hogy nem is tudnám plusznak értékelni. Ellenben negatívnak lenni nagyon nem jó, mert a másik azt érzi, hogy lehúzód őt is.

Az lenne mondjuk kiemelkedő tulajdonság, ha jó szakács, kreatív vagy nagyon jó kézügyességű ember lennél. Ami már túl van az alapon, de előny mindenképpen és tetszhet másoknak.

2021. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha űrt akarsz betölteni meg "kárpótolni magadat" egy kapcsolattal, akkor lehetnek problémák.
2021. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem rossz szándékból írom, hanem azért, mert először érdemes lenne egyedül megtanulni boldognak lenni, utána párkapcsolatot találni.
2021. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!