Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz párkapcsolatok után ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatok után ma regisztráltam életemben először a Tinderre és volt egy pár Mach ,el is kezdtem az egyik sráccal beszélgetni ,aki azonnal randira hívott ...Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Mármint mondta,hogy jó lenne találkozni ,mert annak van értelme .De elmegyünk valamerre ,azt írtam ,hogy nem leszünk se nála,se nálam ,vagyis csak ismerkedni szeretnék .Egyébként tényleg.Randizgatni szeretnék ,de nem szexelgetni össze -vissza ,egy rossz kapcsolat után kellenének a pozitív visszajelzések.31 éves vagyok ,de olyan rég voltam már randin is ,hogy szeretnék is menni ,meg nem is .Amúgy csak a képeket néztem és utána láttam ,hogy nagyon kis fiatal a fiú,szóval semmi esély se hosszú,se rövid kapcsolatra ...amúgy Norvégiában élünk ,de ő most Spanyolországba megy vissza egyetemre 11 nap múlva ...mint egy emberrel meginni egy kávét elmennék ,nagyon jól elbeszélgettünk stb ...Ti mit tennétek ?....Leszögeztem ,h hol vannak a határaim,szerintem megértette .Akkor miért akar randizni ? 😂 Elnézést ,soha nem voltam egy party arc ,meg egy Tinder királynő sem ,nem ismerkedtem még soha online .Légyszi adjatok normális válaszokat !

2021. jan. 6. 02:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
nem ezért regisztráltál?
2021. jan. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De ezért ...csak félek egy kicsit ,aki visszamegy 11 nap múlva ,miért is akar randizni ? Én még csak csókot sem szeretnék ,csak ismerkedni ...és félek ,hogy le akar majd támadni .Olyan kis fiatal ,én a snapchat megnyitásával is bajlódtam ...😂Azért is lenne kedvem menni ,mert ha rosszul sül is el ,legalább nem látom mostanság az országban sem 😂
2021. jan. 6. 03:44
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztok, valami kávézóba beültök, találkozás ideje alatt ne menj olyan helyre vele, ahol kevesen vannak, pontos lakcímedet egyenlőre ne áruld el.

Fb profilját is megnézheted, milyen ember, mit lehet tudni róla.

Azt, hogy mit szeretne, nem lehet tudni, de ha testiséget akar ami első találkakor nem jön össze, lehet nem próbálkozik tovább. Az élete úgy alakult hogy vissza kell mennie de biztos ettől még ismerkedik.

2021. jan. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
A tinder azért van, hogy randizzatok, de ha nem akarsz randizni, akkor nem kell. Azért nem értem ezt, mert szerintem itt senki nem fogja tudni, hogy neked mit kéne csinálni, ráadásul ez mindig másképp és másképp szokott alakulni. Norvégiában lehet kávézni? :) Nálunk nem lehet semmit sem csinálni.
2021. jan. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen ,itt lehet ,de pl alkoholt nem lehet inni(most szigoritottak) ,mert ilyen dumával jött ,hogy elmehetnénk vörösborozni ,mert ,hogy randihoz az dukál ...De jó,eljön értem kocsival és majd meglátjuk .Nem tudom ,nem szívesen ülnek be a kocsijába ,de amúgy lecsekkoltam ,tok normalis ,sőt nagyon is vagány csávó ,en nem ilyen vagyok ,ilyen társasági ember ,jóképű is ,fogorvosnak tanul ...kb gondolkodtam is ,hogy ilyen óriás Casanovának tűnik ,ezért gondolom ,hogy vagy van hátsó szándéka ,vagy csak unatkozik ,amíg itt van ...,mert most regisztraltam ,de már holnap akart randira hívni ,mondtam legyen jovohet ,azt mondta mindenképpen látni szeretne mielőtt visszamegy...Jaj öreg vagyok már en az ilyenekhez,de ami most a megtépázott onbizalmamnak nem tenne jót ,ha bunkózna vagy ilyesmi ...ha szépen elkocsikazgatunk és megiszunk egy kavet és szép emlék plusz egy fel év múlva ír ,h na mizu az már nekem bőven elég ...Amúgy en azt sem tudom mit vegyek fel ,olyan jól néz ki ,meg fiatal is ,en meg most jöttem rá ,hogy a kötött pulcsin kívül alig akad más itthon ...😂
2021. jan. 6. 04:13
 6/25 Stark2000 ***** válasza:
96%
Szerintem túlkomplikálod. Menj el és érezd jól magad, pont.
2021. jan. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Továbbra sem értem: tinderre regisztráltál, szerintem ott senkinek nem a hátsó szándéka, hogy randizzon vagy lefeküdjön valakivel. Ez a cél valamilyen értelemben. Így kell hozzáállni. Ha intelligens az ember, akkor nem rohan le, ha meg normális és tetszik, akkor miért ne feküdnél le vele. Szerintem ebben nincs semmi. Te meg öltözz fel rendesen, csak meg ne fázz.


Nem akarok nyelvtannáciskodni, de a vesszők után hagyunk szünetet, nem előtte:) Csak mert annyira szabályosan használod így:)

2021. jan. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi, ezután odafigyelek rá. Nem hiszem, hogy le szeretnék feküdni bárkivel is az első randin...Nekem ráadásul ő az első randi, az első match és az első ember akivel beszéltem (a többiekkel elakadt útközben).Igazából most regisztráltam, úgy voltam vele , hogy elírogatok itt ,nem számítottam ilyen gyors tempóra .Egyébként ez így megy ?(Ha jobban belegondolok ,jobb a randi ,mint hetekig itt ismerkedni ...)Ja,22 éves én meg 31...Majdnem liliomtiprónak érzem magam ...
2021. jan. 6. 04:35
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódj, nem vagy liliomtipró, ő már legalább 2-3 éve valószínűleg nagyban műveli ezt az ipart :D

Valószínű, hogy tervben van neki több is, ezért akarta a borozgatást is, de nem kell félned, bármikor leállíthatod (már ha le tudod, és ezt nem úgy értem, hogy erőszakos lenne, hanem magaddal szemben lesz nehéz dolgod a kis Csanaovával). Ez csak az egójának hízelgő, hogy egy nála idősebb nőnek is bejön, vannak ilyen srácok, kicsit divat is lett ez. Ha neked is hízeleg az egódnak, akkor kölcsönösen megvan a cél, nem? :D

Jó szórakozást!

2021. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
*Casanovával, elírtam
2021. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!