Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért várnak el gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várnak el gyakran többet a férfiaktól mint amit ők maguk meg tudnak ugrani?

Figyelt kérdés

Jövedelemben, vagyonban,kilátásokban. Elképesztő elvárásaik vannak az operátor illetve munkanélküli nőknek is.


F/30


2021. jan. 6. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Megint egy hülye kérdés arra h összevesszen mindenki mindenkivel 🤦‍♀️🤣
2021. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

Kereslet - kínálat


Mindig az várhat el többet, aki keresettebb.


Nézz vissza pár száz évet, amikor háború tizedelte a férfiakat, amúgy is bővölő korfa volt, sok fiatal lányra jutott kevesebb idősebb férfi.


Ment is ezerrel a hozomány vadászat, a felfelé nősülés.



Most más filág van

2021. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
én nem várok el semmivel sem többet. 126 IQ és 1,1 M bruttó havonta. Ez az alap amit én hozok egy kapcsolatba nőként. Ja, hogy nincs elég potenciális partner? Az én bajom.....
2021. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Egyetlen elvárásom is elég, hogy a férfiak 90%-át kiszűrje: Ne cseszegessen!

És akkor külső-belső tulajdonságokról még nem is beszéltünk.

Ha ez ennyire magas a férfiaknak, inkább maradok egyedül.

2021. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

neked komolyan ennyire nincs eleted, hogy napi 5 sirankozo nogyulolo kerdest kiirsz? anyaddal elsz, munkanelkuli vagy es alkoholista, netfuggo is, ennek tetejeben a szemelyiseged is taszito es gondolom, kulsore se vagy egy matyohimzes. komolyan csodalkozol, hogy egy no se all veled szoba?!


nincsenek a ‘noknek’ elkepeszto elvarasaik, biztos van nehany, akinek az van, de ilyen a ferfiak kozott is akad. az viszont nevetseges, amikor a hozzad hasonlo 0-k sirnak azon, hogy a noknek vannak elvarasaik. szedd mar ossze magad, mert igy tenyleg szuzen fogsz meghalni anyadnal a kiszobaban.

2021. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Neked lehet, hogy elképesztő, és sose fogod megugrani a lécet. Ennyi. Ne aggódj, azok a nők könnyedén találnak nálad jobbat.
2021. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

Ne hidd, hogy fordítva nincs így. Főleg az ágyban meg külsőre.


Sokan akarnakna partneren felkapaszkodni...

2021. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
A kérdezőnek valahol igaza van, társkeresős tapasztalat. Engem is mindenféle nő bejelöl, csak nekem vékony, 30-as férfiként nincs kedvem 100 kilós nőkkel, meg pirított magyar többgyerekes anyukákkal, netán 40-es nőkkel ismerkedni.
2021. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát... mindig annyit vártam el, amennyit nekem is tudnom kellett vagy amit én is nyújtani tudtam, de volt, ahol ehhez nem ragaszkodtam olyan szigorúan pl. ha én tudok kenyeret sütni, akkor nem elváras a páromtól, hogy ő is tudjon.

Viszont így sem sikerült sok férfinak megugrania a lécet.


Alapvetően az a baj, hogy eng otthon felkészítettek a családanya szerepre, be kellett segítenem a ház körül, így tudtam már mindent mire egyetemista lettem. Viszont a férfiak nagy zöme (akik potenciális partnerek lehetek volna) pedig fele ennyit sem tudot. De van aki 30 évesen sem jutott el a mikrós levesnél tovább. Annyi ilyen fiú van, akit semmire nem tanítottak meg otthon. Nekem pedig aki tudja mennyi teendő van a ház körül, amihez kell tapasztalat és tudás, nem egy jó parti egy olyan partner aki csak 1 dologhoz ért jóesetben, mert otthon semmivel nem kellett törődnie.

2021. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%
Most őszintén: miért kellett lepontozni a 8. válaszomat? Ja, elfelejtettem, itt rengeteg az olyan nő, aki szívesen bújna oda egy nála kétszer dagadtabb férfihoz, vagy egy cigóhoz.
2021. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!