Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért várnak el gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várnak el gyakran többet a férfiaktól mint amit ők maguk meg tudnak ugrani?

Figyelt kérdés

Jövedelemben, vagyonban,kilátásokban. Elképesztő elvárásaik vannak az operátor illetve munkanélküli nőknek is.


F/30


2021. jan. 6. 09:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

Neked nem mindegy hiszen meleg vagy?!

Ne folytsd el az erzeseidet azzal h olyanokra probalsz rafanyarodni mint a nok. Ez nem te vagy, vagysz egy barna szoros péniszre mindennel jobban, miert is tagadnad meg magadtol, hisz eddig se tetted. Ez nem így megy h csak ugy identitast valtasz, az meg h eddig mindig reszeg voltal mikor ravetetted magad egy egy apokara td is tudod h csak kifogas

2021. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem hinném,hogy ezt általánosítva így kimondhatod. Iskolázottságtól/anyagi helyzettől függetlenül vannak elvárások, amik vagy jogosak vagy kevésbé azok.

Viszont ha belegondolsz miért is ne lehetne más az elvárásom mint amilyen helyzetben/anyagi körülmények között/értelmi szinten én vagyok?


Lehet,hogy valaki középfokú végzettséggel talpraesett, értelmes, miért ne lenne igénye, és keresne akár értelmiségi pasit? Ha valakinek van egy szülőtől kapott, vagy örökölt ingatlana, viszont minimális a keresete, miért ne lenne igénye arra,hogy egy nagyobb jövedelemmel rendelkező legyen a párja, akár olyan is, akinek nincs semmi vagyona.


Az anyagi helyzet rövid idő alatt kiegyenlítődhet, az értelmi szint pedig nem végzettségtől függ.

2021. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan mehet a lepontozás, de képtelenség attól elvonatkoztatni, hogy a kérdés kiírója gyakori függő, alkoholista, munkanélküli, az anyja tartja el, és semmilyen jövőképe nincs. A külseje se épp előnyös, és akkor finoman fogalmaztam.

Közben olyanra köpköd, aki vele ellentétben rendelkezik egy tisztességes munkával, vagy épp hullámvölgyben van, de küzd felfelé.

Ez a kérdés is ezt példázza, hogy sok pasinak lövése sincs, ki van vele egy szinten.

2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
13-asnak teljesen igaza van! csak par hete vagyok itt, de mar legalabb 10 kerdest lattam a kerdezotol, amiben kopkod a nokre, kozben meg kifejti, hogy alkoholista, anyjaval el, szuz es nincs munkaja. amikor lehetosegeket sorolnak neki, hogy esetleg hogyan masszon ki ebbol, akkor kifogasokat keres, sajnaltatja magat es kopkod a masikra. tehat hozza valoszinuleg egy hasonloan eletkeptelen, alkoholista, szuz, csunya, munkanelkuli no illene, de persze arra meg huzna a szajat.. tehat az o elvarasai magasak inkabb. beteg ember.
2021. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%

Ez most egy ilyen világ.

Nyugi, csak addig tart ez, amíg nem kezdenek el megjelenni tömegtermékként az élethű szexrobotok.

Akkor majd észhez térnek, az lesz az a nap, amikor leáldozik a büszke, öntudatos feminizmusnak :D

És nem is kell erre sokáig várni, 5-10 év, és bekövetkezik.

2021. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
15 a nők várják legjobban a szexrobotok megjelenését. A kiéhezett kanokat lefoglalja, maradnak a normális férfiak. :)
2021. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%

16


Normális férfiak.. :D

Elképesztő, hogy a nők miféle álomvilágba ringatják magukat, elmondom neked, hogy olyan, hogy "normális férfi", gyakorlatilag nem létezik, 1000-ből talán 1, akit véletlenül női mentalitásra neveltek.


A maradék 999 viszont csak dugni akar.


Köztük vannak olyanok, akik:

- a kivételes felső 1-2%, a minden mozdítható nőt f-szrahúzó macsó alfahímek, akiknek meg sem kell játszania a normálist a dugáshoz

- a nagy többség, akik muszájból elszínészkedik a "normálist", mert csak így juthatnak szexhez

- az alsó 1-2%, a frusztrált incelek, akik még úgy sem jutnak szexhez, ha megjátsszák a normálist


A szexrobotok megjelenésével aki a piacon marad továbbra is, azok az alfahímek, meg az az egy ezreléknyi valóban normális.


Azaz 100 nőre jut egy férfi.

És a kereslet-kínálat értelmében igencsak le kell mennetek majd kutyába, és keresni ennek a maradék kevés férfiak a kegyeit, hogy ne macskás öregasszonyként kelljen meghalnotok egyedül.


Persze pontosan tudom, hogy valami nagypofájú feminista majd erre is ír valami sértegetésnek szánt választ, de nyugodtan, még van 5-10 évetek, ameddig nagy lehet a pofátok, élvezzétek csak ki :)

2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Ez a világ elvárása. A férfinak kell az okosabbnak lenni, neki kell többet keresni, neki kell eltartani a családját stb. 100 éve is ez volt az elvárás, 100 év múlva is ez lesz az elvárás.

Hülye egy világ, de így kell elfogadni!:(

2021. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

Sokkal többféle ember van a világon, mint amennyit te meg tudsz különböztetni. Nyilvan egyszerűbb lebutítani az összképet, sémákra korlátozódni, de ettől az még nem lesz valóság. Értem, hogy neked elképzelhetetlen a nem csak dugni akaró férfi, de szerencsére a világ nem ennyire szűk, mint amit te latsz belőle.

Elképesztő, hogy te tényleg elhiszed, hogy jó választás lennél, élvezetes a társaságod. :D

2021. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

"Elképesztő, hogy te tényleg elhiszed, hogy jó választás lennél, élvezetes a társaságod. :D"


Azért ennél többet vártam, legalább valami olyasmivel próbálnál támadni, amit tényleg leírtam, de ilyet sose írtam, ebből is látszik, hogy rettenetesen buta vagy :D

Azt meg hadd tudjam már én férfiként, hogy milyenek a férfiak, te meg írjál arról, hogy milyenek a nők :D

2021. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!