Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért várnak el gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várnak el gyakran többet a férfiaktól mint amit ők maguk meg tudnak ugrani?

Figyelt kérdés

Jövedelemben, vagyonban,kilátásokban. Elképesztő elvárásaik vannak az operátor illetve munkanélküli nőknek is.


F/30


2021. jan. 6. 09:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Jobban tudod, milyen a párom, akit sosem láttál. Sértésekről beszélsz, de te vagy az egyetlen, aki sérteget. Butaságról beszélsz, de ismeretlenekről ítélkezel az alapján, hogy férfiak, vagy nők.
2021. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

17-es: te teljesen tevkepzetekben elsz, gyanitom, hogy te is abba az 1-2% frusztralt incelbe tartozol, akit emliettel (amugy szerintem ennel magasabb az arany) es alig varod, hogy vegre ugy erezhesd, nem te vagy a nokre utalva, hanem ok rad. de el kell, hogy keseritselek, erted senki nem fog ‘kutyaba lemenni’, sot egy normalis no senkiert nem fog ‘kutyaba lemenni’. tudom, az ilyen tarskeresesbol kizarodott inceleknek mindig az a fajdalma, hogy vannak normalis nok es normalis ferfiak is, akik gyakran egymasra is talalnak es ezen se a szexrobotok, se a nogyulolo frocsoges, se az ezredik ilyen ostoba kerdes nem fog valtoztatni.

szerintem te mar most kezdj el sporolni a szexrobotra, szukseged lesz majd ra!

2021. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Hjaj, egyre hülyébb vagy.. :D

Lesz itt nagy meglepetés :D

2021. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

#15:

5-10 év, és lesz rá pénzed?

Mos is lehet venni élethű szexrobotot, nyög, mozog, nedvesedik, beszél, testmeleg. Mi kell még? Arra a típusra vársz, amelyik főzni és takarítani is tud? 😂😂😂

Csupán az árát nem fogod tudni összekaparni, se most, se 10 év alatt.

Legalább nem szaporodtok. Ez a legnagyobb haszna a szexrobotnak!

2021. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mindkét nemből van ilyen, nemcsak nőkből. Pl. amikor az 55 éves, puhos-sörhasú, szakmunkásbajszú, kopaszodó, orr- és füllszőrt nem nyíró jóembernek csak a 18-25 éves feszes testű szuperápolt a maca a jó, mert a többi "pfeeeejjjjjj".
2021. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*fülszőrt - sikeresen elírtam :)
2021. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!