Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes úgy ismerkednem valakivel, ha ő külföldi én pedig nem beszélem annyira jól az angolt?

Figyelt kérdés

KB ilyen középfokon tudok és néha nem értem mit mond amikor gyorsan mondja.. Ilyenkor elismetli ami nekem elég kínos.. Neki azt mondja nem, de gondolom egy idő után fárasztó lenne neki is.


Van itt olyan, aki így kezdte és ennek ellenére osszejott a sráccal? Persze biztos sokat dobna az angolomon, ha vele folyamatosan gyakorolom. Az igazi bajom, hogy eddig csak suliba tanultam és nem tudtam kivel beszélgetni..


Még nyilván úgy gondoltam, hogyha osszejonnenk akkor mellette én is angoloznek napi szinten.. Szokincsfejlesztes stb.. Az a bajom, néha nem tudom hogy kell bizonyos dolgokat mondatba foglalni, hogy van helyesen, de más, ha tőle hallom, úgy jobban rögzül.


Mit gondoltok működhet? Vagy csak az jöjjön össze kulfoldivel aki perfect beszéli az angolt?


Angol a srác amúgy..



#Ismerkedni kulfoldivel
2021. jan. 6. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy angol még nem az irodalmi angolt beszéli. Majd amikor első alkalommal lesz szerencséd egy skóthoz, megtudod milyen is az "angol"...

Akkor van értelme vele ismerkedni, ha angliában képzeled el a jövődet.

2021. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én biztos nem járnék olyannal akivel nem tudjuk normálisan átadni az érzéseinket, gondolatainkat etc a másiknak egy közös nyelven.
2021. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát ő itt él Budapesten és itt is akar maradni. De nekem az sem lenne gond, ha Angliába kellene mennem. Előbb mennek oda, mint mondjuk Németbe vagy Ausztriába. Szóval ha egyszercsak eloallna azzal, hogy akkor go Anglia, nem állna távol tőlem a dolog.
2021. jan. 6. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hát ő itt él Budapesten és itt is akar maradni. De nekem az sem lenne gond, ha Angliába kellene mennem. Előbb mennek oda, mint mondjuk Németbe vagy Ausztriába. Szóval ha egyszercsak eloallna azzal, hogy akkor go Anglia, nem állna távol tőlem a dolog."


:D


Nemzetközi cégnél dolgozom, és van egy csomó ilyen aranyos kislány nálunk is. Mindegyik azt gondolja az elején, hogy baj lesz az angol nyelvtudásból, de aztán nagyon megörülnek, amikor kideül, hogy ebből nincs probléma, a külföldi srácok szívesen megdugják őket nyelvtudás nélkül is


Aztán mindegyik nagyon izgatott, hogy ebből külföldre költözés lesz, de érekes eddig ha 1 csajt vitt magával a srác, az viszont nem az a kategória volt, aki kevéssé beszélt angolul.



A végén viszont mindig akad egy másik aki megvígasztalja, és akinek megint nem fontos a nyelvtudás

2021. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Is is
2021. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlas nelkul nem is fog menni.

En most tanulom a negyedik nyelvet es az en tapasztalatom masokkal es magammal szemben is az,hogy csak ugy tudsz egy nyelvet igazan elsajatitani,ha azt rendszeresen minden nap hasznalod. Az iskolaban tanult angolt pedig jobb,ha elfelejted,mert abbol nem fogsz tudni sok mindent hasznalni es valoszinuleg nem is emlekszel mar az ott tanultakra. Ha valoban van energiad es eleg motivalt vagy,akkor irj nyugodtan es segitek Neked szivesen!

Mielott azt gondolnad, nem szeretnelek felszedni.😀 22 eves, hazassagban elo no vagyok.

2021. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!