Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak milyen érzés rámászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen érzés rámászni egy nőre amikor az hezitál?

Figyelt kérdés
Mondjuk randiztok, buiztok, ismerkedtek és oylan helyzetben vagytok, hogy lehetne szexelni, csak a lány hezitál, de egy kis rámenőséggel lehet vele szexelni, ha próbálkoztok. viszont tudjátok, ha nem lennétek rámenősek, nem lenne szex. Ilyenkor a lány nem annyira biztos benne, hogy bejöttök-e neki, ennek ellenére milyen kedvvel d.ugjátok meg ekkor is, ha tudjátok, hogy nem annyira lelkes és nem akarnak annyira titeket? Úgy értem ez valahol egy pici visszautasítás, zavaró ez nektek a szexben vagy ugyanúgy élvezitek, mintha a lány akarná és aktív lenne és rátok mászna.

#njdsm
2021. jan. 7. 13:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem mászok rá senkire.
2021. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem mond igent, hezitál, de rámászik a másik az nemierőszak. Szóval ilyet senki ne csináljon. Ennyi.
2021. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Ez megeroszakolas, es aki ilyet csinal, az pont leszarja, mit gondol vajon a lany, milyen kedve van, arra gondol maximum az ilyen, hogy fu de jo dugni, aztan ennyi.
2021. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
Én finoman a farkamra teszem a kezét, hogy érezze a lehetőséget.
2021. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
5%

Már hogy lenne ez nemierőszak, hülye idióták :D

Attól, hogy egy kicsit unszolni kell, hogy a csaj is belemenjen, már erőszak? :D


Ennyi erővel engem naponta 10x megerőszakolnak meg kirabolnak, hát a hülye szórólapos a kezembe nyomja a sz-ros szórólapot, mikor én nem is akartam, akkor meg lettem erőszakolva?

Meg a csövi is addig könyörög, hogy adjak neki egy kis aprót, hogy végül adok, pedig nem akartam. Akkor ki lettem rabolva?

Vagy a boltban is az eladó rámbeszéli, hogy vegyem meg a cipő mellé az impregnáló spray-t is, pedig nem is akartam, akkor is meg lettem erőszakolva? :D


Hagyjuk már ezt :D

2021. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem erőszakra értettem, szexel a lány ha unszolod, csak tudod hogy nem azért mert annyira kíván, hanem mert mondjuk csak szexelni akar valakivel ma este vagy nem akar megbántani, ha már ennyit autóztál érte. nincs ellenére, de kedvére sem. Nem sír vagy ellenkezik, hanem csak nem akar annyira, inkább a férfi erőlteti, a nő meg: na jó...
2021. jan. 7. 14:31
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha unszolni kell, az már régen rossz. Ha nem szeretné, akkor nem fekszem le vele, nem vagyok rohadék.
2021. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tud dönteni e felől nem lehet.

Ennyi erővel kérdezd meg hogy akar e megerőszakolósat játszani..

2021. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Sokaknak segítség kell, hogy meghozzák a döntést. Ez által te nem "rámászol", hanem segítesz neki döntést hozni.
2021. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Akiben van egy minimalis empatia az nem maszik ra a hezitalo csajra. Akiben nincs, azt meg az se zavarja, hogy zokogsz kozben.
2021. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!