Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek mással randira? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek mással randira? Vagy ez megcsalás lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 év után szakítottunk még tavaly januárban. Sz*r volt a kapcsolat, nem bíztunk egymásban, hazudozott nekem, rengeteget veszekedtünk, verekedtünk is, megcsaltuk egymást. Ismét összejöttem most novemberben az exemmel, mert hiányoztunk egymásnak, meg szerettük egymást. Kb 1 hónapig normális volt minden, majd ismét feljöttek a régi sérelmek, ordibált velem, szidott engem. Ha nála voltam, akkor nem foglalkozott velem, hanem egész nap gépezett. De ő állítólag szeret engem. Ha szóbahoztam, hogy valami nem tetszik nekem, akkor ismét leordibált, megfélemlített, és majdnem naponta fenyegetett, hogy kidob, mint egy kutyát. Mostanában nagyon nehezen birtam a kapcsolatot, már megbeszélni sem tudtam vele semmit, mert hisztizett, provokált, én meg sírtam napiszinten, mert fájt, hogy a pár hónapos különlét nem hozott rendbe semmit. Nem akartam elengedni, mert én mentem vissza hozzá, és nagyon szerelmes vagyok belé még mindig, de az utóbbi időben annyit veszekedtünk, meg provokált, hogy tegnap bejelentette, hogy neki kell 1 hetes szünet, mert ezt ő nem birja tovább, meg szerinte kibirhatatlan, idegesítő vagyok, akit senki se kíván magának. De mondta, hogy legalább 1 hetet birjak ki, hogy nem kur**skodok (ami további feszültséget szított közöttünk). Szóval most szünetelünk, de tegnap már rám írt egy srác, hogy szeretne velem ismerkedni, és kisebb írkálás után megkérdezte, hogy elhívhat-e engem egy találkozóra. Nos, amíg a barátommal voltam, ebben az utóbbi időben is volt 1-2 srác, aki kávézni akart hívni, de lemondtam olyan indokkal, hogy barátom van, nincs miért találkozni, meg különben is olyan csávók voltak, akik már bepróbálkoztak előtte a barátnőmnél. Nem tudom mit tegyek, mert szerintem a jelenlegi kapcsolatom épp hogynem halott, a "barátom" láthatóan nem szeret, nem akar velem foglalkozni, de ha kiderül ez az egész, hogy másik csávóval "randizok" szünet alatt, akkor meg neki lesz igaza, hogy kur**skodok, és még jobban megaláz.. Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet?
2021. jan. 7. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék a vadbarommal és ha olyan a másik srác, randiznék vele.
2021. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennek abszolút semmi értelme és utána ha a másik srác tetszik és a mostani barátodnál értelmesebbnek tűnik, akkor tudsz vele ismerkedni.
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megéri-e a másik srácért szakítani ténylegesen.. annyira nem tetszik, voltak már olyan ismerőseim, akik jobban bejöttek külsőre.
2021. jan. 7. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a másik srác miatt mondjuk, hogy szakíts vele, hanem mert borzalmas a mostani kapcsolatod és nincs értelme benne maradni. Vagy neked az rendben van, hogy ordibál veled, bánt és megaláz?
2021. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom a barátodat, jól látszik, hogy van igaz abban, amit mond...
2021. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, megcsalt már az exével fél évvel a kapcsolat kezdetén és megbocsátottam neki, mert szerettem. Nem lehet a 3 év történéseit leírni 10 sorban. Ne rajtam éld ki a lelki sérelmeidet.
2021. jan. 7. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele, egy egészséges kapcsolat nem ilyen. Egy szerető kapcsolatba nem fér bele, hogy így ordibáljanak veled, lekurvázzanak, és mondanom sem kell, a párod nem gondolhatja azt, hogy "olyan idegesítő vagy, hogy senkinek sem kellenél". Adj magadnak egy esélyt jobbat találni. Ha szünetet tartotok egyébként szerintem már édesmindegy, aki nem akar velem kapcsolatban lenni (akár csak ideiglenesen is), az ne akarjon beleszólni abba se, hogy kivel mit csinálok, de csak hogy ne lehessen beléd kötni egyszerűen szakíts vele, majd ezután beszélj meg találkozót a másik sráccal. Persze nagy rá az esély, hogy nem is a másik lesz az igazi, de ennél minden jobb (egyedül lenni is!)
2021. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miert csak akkor lehet szakitani, ha ott van a kovetkezo??????

Miert jo benne lenni egy otvar fos szar kapcsolatban, ahol megalaznak, bantanak es ugy altalanossagban alig van olyan pillanat, amikor jol erzed magad??



Miert csinalod ezt magaddal????? Nekem ne mondd, hogy de szeretem, mert igenis ki lehet lepni akkor is, ha szereted. Nem egy, nem ket ember csinalta mar meg a vilagtortenelemben, neked is sikerulni fog! Masok evekig egyedul vannak akar ket kapcsolat kozott, es lass csodat, tulelik. Te sem fogsz belehalni. Persze szar lesz nagyon, de majd elmulik!


Rad ferne nemi egyedullet, hogy magaddal foglalkozhass, hogy elraktarozd az eddigi tapasztalatokat, hogy eszrevedd, mielottmegint i!yen szar kalcsolatba akarsz majd belemenni.

2021. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs neked kapcsolatod.

Szünet a suliban van.


Ezt a taplót felejtsd el örökre, mibe vagy te "szerelmes"?

A szóba, max.

A mindennapi sírás nem része a szerelemnek.


Ha nem tetszik az új lovag, ne találkozz vele, vagy csak haverkodni.

De ezt tudasd vele!

2021. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!