Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban mindenkinek boldog új évet!


Egy sráccal szilveszterkor volt az első randink, nála voltunk, minden jól ment, majd úgy alakult, hogy lefeküdtem vele. Utána lévő 2 nap még beszéltünk, viszont azóta nem írt, pedig megbeszéltük, hogy talizunk még.

Kicsit rosszul esik, de nem szeretnék én írni, nem szeretnék futni utána. Szerintetek miért nem keres?

Mondta is, hogy szerinte nem gond az első randin szexelni, mert előbb-utóbb úgyis megtörténik.


22/L 24/F



2021. jan. 7. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Szex voltál neki és ennyi. Én is jártam már így, engedd el és lépj tovább.
2021. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
91%
Elérte a célját, ennyi.
2021. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
mert szexorientált kisfiú.ffiakkal ismerkedj...
2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem keres, mert már megvoltál neki.


Lefeküdni vele egyszerűbb volt, mint írni neki? Akkor írd azt, hogy akarod megint.

2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Nehogy ráirj, letörne a körmöd. Ez a nőknél evolúciós kattanás h amire vágynak azért véletlenül se tegyenek egy lépést sem?
2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
De kis butus vagy. :)
2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Csak szexre kellettél neki. Ezért nem kéne az első alkalommal lefeküdni. Ha én összejövök valakivel, azért kivárom a tisztes időt.
2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én írok, ha úgy van, csak úgy gondolom, ismerkedési fázisban inkább a fiúnak kellene keresni..

Ezért vagyok buta?

2021. jan. 7. 21:29
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem nem kellene neki keresnie. Kölcsönösen kéne energiát beletenni cuki.
2021. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit szomorú, hogy a fiúk többségéből ennyire kiveszett az illem..
2021. jan. 7. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!