Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő egy időben több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő egy időben több férfival/nővel randizni? lent

Figyelt kérdés

Épp egyszerre talált meg 2 férfi, akikkel nagyon szivesen elmennék randizni, de nem akarok paraszt lenni, hogy átverjem őket.

Szabad ilyet csinálni a legelején? 1-2-3 randi után kiderülne kivel igen, és kivel nem illenénk össze.

Elitélendő ez vagy sem?


2021. jan. 8. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
25N
2021. jan. 8. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 1-2 randi simán belefér, de több nem nagyon. De legyél egyenes mindenképpen.
2021. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, a legelején semmi közük hozzá, de utána érdemes elmondani, hogy köszi, tetszettél, de még van hátra több randim, majd jelzek. Addig is mehetnek próbálkozhatnak ők is. Nekem megfelelne. Férfi, 28
2021. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin el tudod dönteni, hogy ki szimpatikusabb és azzal folytatod. Persze ha ő is akarja veled.
2021. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy 10 éves kapcsolat-házasság végén derült ki, hogy exem 1,5 évig a másik randipartnerel is találkozgatott az elején, még Thaiföldön is voltak. Nem tudott dönteni. Azóta én már röhögök mindenen, hűség, szerelem blabla blö.... bocsika. Ez a sérelmem.


A válasz az, hogy

egy két randi persze, hogy belefér, csak te maradj tisztességes. Mond el majd nekik.

2021. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!