Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sracok mennyire gaz ha kiderul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mennyire gaz ha kiderul hogy a kiszemelt csajnak nincs autoja?

Figyelt kérdés
Nyilvan azokra vonatkozik akiknek van. Felejtos onnantol?
2021. jan. 8. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy gáz. Majd megyünk az enyémmel.
2021. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyetlen barátnőmnek volt kocsija.
2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ez nem szempont, ellentétben veletek. :D
2021. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát. Velem közölte már csaj, hogy érte kocsival kell menni a randira, mert ő nem olyan nő, aki buszozik.


Visszakérdeztem, hogy a hétköznapokon hogyan jár munkába, ha nem olyan nő, hogy buszozzon, mert kocsija nincs. Ennyiben maradtunk :)



(amúgy van kocsim, és semmi gondom azzal, ha a nőnek nincs, de akinek nevetséges elvárásai vannak, amikne maga sem felel meg, azt kiröhögöm, nem pedig pörgök rajta, hogy miért ilyen)

2021. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy azért nincs autója, mert úgy érzi egyelőre nincs rá szüksége és megoldja az életét nélküle. Nem is értem, hogy ez miért feltétele egy kapcsolatnak. Manapság amúgy is eléggé túl van lihegve ez az autó/jogsi téma.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság amúgy is eléggé túl van lihegve ez az autó/jogsi téma."


Bp-en élek, és teljesen egyetértek veled. Sőt, belvárosiként inkább nyűg a kocsi, minden második utcán megy valami tömegközlekedési eszköz, de parkoló az nincs, cserébe a dugó állandó.


De amikor kiköltöztek kis időre vidékre (pedig csak pár km pesttől), akkor hirtelen rájöttem, hogy miért kardinális kérdés a kocsi sokaknak: Településen belül nincs közlekedés, és bizony már egy 6000 fős helyen is lehet bőven gyalogolni, ha peched van, akkor hegynek felfelé. Bolt, szolgáltatások, stb a település közepén (vagy a legszélén), kocsi nélkül mindent gyalog, már nem olyan vidám intézni. Ha be akartam menni BP-re, akkor óránként busz, és ez még jó környék volt, van olyan hely, ahol napi 2-4 járat van, és ennyi.


Szóval Bp-i emberként valóban nem értjük, hogy mi ez a kocsi mánia, de már Pest megyében is találsz olyan helyet, ahol horror nélküle, még távolabb meg egyenesen katasztrófa tud lenni

2021. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem baj
2021. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semennyire.

#6 Egyébként annyit szeretnék megjegyezni, hogy ez csak a budapesti agglomerációra, Pest megyére lehet igaz. Én Csongrád(-Csanád) megyei (szegedi) vagyok, és ott, ha csak nem tanyán élsz (de sokszor abban az esetben is) teljesen reális az autómentes élet. Viszont olyat, hogy gyalog sehogy se tudok eljutni, csak forgalmas autóúton a település egyik részéből a másikba, csak Budapest környékén láttam.

2021. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, nem is tudok vezetni. Családnak van, szülőknek is, a szintén már külön lakó testvéremnek is. Páromnak 7 éve van, előtte neki se volt, csak a feleségének (később jöttünk össze). Mégis tudunk közlekedni. Sokszor busszal, vonattal járunk munkába (Pest megye). Ha többet akarunk vásárolni, akkor autóval megyünk, negyedóra a szomszéd kisváros. Ez persze nincs minden héten, nagyjából havonta-kéthavonta.
2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, úgyis kimegyek elé az aranybentleymmel
2021. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!