Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres? Egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Egy buliban találkoztunk még októberben, elég részegek voltunk, nem emlékeztünk egymás nevére, de én időközben ráakadtam? részletezem

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk a buliban, csak úgy sziporkáztunk mindketten, poénkodtunk, élcelődtünk, nagyon jól ment az adok-kapok, úgy éreztem megtalálta a zsák a foltját.

Ittasak voltunk, nem jegyeztük meg egymás nevét, én időközben ráakadtam mert csak a keresztnevét tudtam ( jobban nyomom mint az FBI) és bejelöltem, rögtön vissza is jelölt, szerintem tudhatja ki vagyok, mert nagyon nagyon kevés ismerőse van és gondolom nem jelöl vissza bárkit.

Ez volt 5 napja és azt hittem rám fog írni. Nagyon el vagyok keseredve.

Már 3 hónapja ő van a fejemben. Hihetetlen hogy megtaláltam, hogy be mertem jelölni. Írni már nem nagyon merek. Mert mégis mit? Én vagyok az spicces csak akivel órákat beszélgettél, egy hullámhosszon voltunk mikor te is ittas voltál? jajjjjjjj, mint egy tini úgy érzem magam.

25N


2021. jan. 8. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ráírnék. Bármit írhatsz neki, ha tetszel neki és akar tőled valamit örülni fog neki és lesz folytatás, ha nem legalább kiderül és nem ezen fogsz kattogni.
2021. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Semmit nem akar tőled.

Akkor részegen bejöttél neki, de mostanra elmúlt a fellángolás. (Valószínűleg a kevésbé szép lányok csoportjába tartozol.)

2021. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

En elobb irtam volna, aztan ha akar bejelol. Kezdhetted volna azzal, hogy emlekszik-e rad abbol a bizonyos bulibol, aztan csak elindult volna egy beszelgetes, ami alapjan felmerhetted volna a helyzetet. Igazabol most is rairhatsz, aztan kiderul..az viszont tenyleg fura, hogy siri csend honol...

Az is lehet, hogy a "jozan en-je" nem olyan jopofa mint a masik pias en-je...

2021. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Lehetséges, hogy nem tudja ki vagy pontosan! Irhatsz megint neki, hogy felfrissitsed az emlékezetét! Esetleg megbeszélhetnél vele egy randevùt is! Minden jòt!
2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, hogy megtetted a részed annyival, hogy bejelölted. Én is egy buliban találkoztam egy pasival. Odajött hozzám, de épp egy barátnőm öntötte ki nekem a lelkét, így nem volt alkalmunk beszélgetni. Én később ráírtam egy annnnnyira idétlen szöveggel. "Szia, te voltál ott a tegnapi buliban?" Még mindig ég a pofám ha rágondolok. Már eltelt 6 év, azóta együtt vagyunk. Szerintem mindegy mivel írsz rá, ha érdekled őt. Ha visszamehetnék, azt írnám "Sajnálom, hogy nem volt alkalmunk beszélgetni tegnap. Valamikor bepótolhatnánk." Ha nem akar tőled semmit, akkor akkor se fog akarni, ha valami nem ilyen közvetlen dologgal nyitsz. Ha viszont meg sem próbálod, akkor egyből elúszott az egész.
2021. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, kb annyi az esély, hogy meglesz, mint nem. Lehet pontosan nem tudja ki vagy elfelejtette az esetet, azaz emlékszik rá, csak nem jár az agyába folyton. Sokan vagyunk úgy férfiak, hogy buliban tök jól elvagyunk egy csajjal, akár csók, akár szex azt mikor keressük nem ír vissza, lekoppint, tilt. Mert nekik ez kaland. Önigazolás. Nem szeretünk koppani. Én is úgy lennék, ha akar írjon. Bejelölted? Lehet csak azért, hogy 1 ismerősöddel több legyen és ezzel tudj menőzni, nem tudhatnám.
2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is várt bejelölted, na mi lesz, aztán kiment a fejéből
2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha részeg volt, akkor ő sem emlékszik... vagy nem?
2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
0%
Megkúrt és ennyi. Te voltàl azon a héten a harmadik, ötödik 😘😆
2021. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem kúrt meg, nem történt semmi, egy csók sem, egy kézfogás sem.

Ráírnék, de olyan kellemetlenül érzem magam, hogy 3 hónap eltelt... Igy mégis mivel kéne indítanom? Igazából lehet már több idő is, mert szeptember legelején volt az a buli...

2021. jan. 8. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!