Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres? Egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Egy buliban találkoztunk még októberben, elég részegek voltunk, nem emlékeztünk egymás nevére, de én időközben ráakadtam? részletezem

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk a buliban, csak úgy sziporkáztunk mindketten, poénkodtunk, élcelődtünk, nagyon jól ment az adok-kapok, úgy éreztem megtalálta a zsák a foltját.

Ittasak voltunk, nem jegyeztük meg egymás nevét, én időközben ráakadtam mert csak a keresztnevét tudtam ( jobban nyomom mint az FBI) és bejelöltem, rögtön vissza is jelölt, szerintem tudhatja ki vagyok, mert nagyon nagyon kevés ismerőse van és gondolom nem jelöl vissza bárkit.

Ez volt 5 napja és azt hittem rám fog írni. Nagyon el vagyok keseredve.

Már 3 hónapja ő van a fejemben. Hihetetlen hogy megtaláltam, hogy be mertem jelölni. Írni már nem nagyon merek. Mert mégis mit? Én vagyok az spicces csak akivel órákat beszélgettél, egy hullámhosszon voltunk mikor te is ittas voltál? jajjjjjjj, mint egy tini úgy érzem magam.

25N


2021. jan. 8. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Eddig nem volt buli, nem is lehetett, teljesen mindegy, COVID van, kb. bármivel próbálkozhat, örülni fog, hogy emberi lénnyel beszélhet.
2021. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Noren1989 ***** válasza:
24%

Szóval még azt se? Az adok-kapok màr nem is a szex viràgnyelven? 😋


Nyugi, ha egy férfi nem keresett, annak oka volt.

2021. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
hát Noren, úgy látom ma korán kezdtek csúszni azok a viszkik :D
2021. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:
Épp az lehet a gond, h nem ittam komolyabbat egy teljes hete 😂🤭
2021. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!