Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozások alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozások alkalmával hogyan derül ki, hogy a másik fél hangulatember?

Figyelt kérdés
Ismerkedési, randizási fázisban mik a jelei annak, ha a mási fél hangulatember? A találkozások közt eltelt időben hogyan viselkedik? Egyszer van kedve beszélni, aztán nincs? Miből lehet még időben megtudni, hogy valaki hangulatember-e?
2021. jan. 8. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a hangulatember? Nem mindíg beszélget veled? Nem osztja meg az érzéseit vagy nem mondja el, hogy aznap szar napja van és nem érzi jól magát?
2021. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem egyszer jó a hangulata utána meg azt sem tudod mi a baja. És igen. Egyszer beszédes aztán mintha valami baja lenne veled, nem beszélget. Egyszer nyitott aztán minden ok nélkül bezárkózik. Te meg azt sem tudod melyik hangulat mikor miért van. Kb ez nekem a hangulatember.
2021. jan. 8. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Ezt úgy hívják, hogy hullámzó kedélyállapot. Nem tudsz mit tenni. Az ilyen ember alapból ilyen. Saját magának kell felül emelkednie ezen a tulajdonságon. Te legfeljebb csak annyit tehetsz, hogy megértő vagy és így próbálod vele megbeszélni ezt.
2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ilyen féle hangulatemberektől tartok, mert azt tapasztaltam, konfliktusokat sem tudnak kezelni, napokra elvonulnak akkor.
2021. jan. 8. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Itt inkább az van a háttérben hogy nem csak te vagy a képben nála és csak akkor vagy neki jó ha nincs éppen a másikkal. Mikor vele van, vagy azzal a másik személlyel foglalkozik, akkor bunkó veled, mert amit akart, azt megkapta a másiktól, a szexet is. Tehát több vasat tart a tűzben.


Ne gondold, hogy hangulat ember az ilyen. Ne legyél naív.

2021. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv. Nincs neki mas ez biztos. Vannak közös ismerőseink, velük is uolyan mint velem. Hangulata szerint beszélget vagy nem beszélget velük. Mindenkivel ilyen.
2021. jan. 8. 18:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Közös ismerősünk is mesélte nekem, hogy ők sem tudnak kiigazodni a hangulatán. Szóval nehéz eset.
2021. jan. 8. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Én hangulat ember vagyok és bizton állíthatom, hogy ő nem az!
2021. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan leírtad, milyen az ilyen típusú ember. Te is tudod, hogy ez baromi idegörlő, főleg, ha még piti kis játszmázásokkal is tarkított a dolog. (és ugye miért ne lenne az?!)

Lehet, hogy élőben ez nem ütközik ki, de online térben annál inkább.

Lehetnek jobb-rosszabb napok, amikor beszédes vagy épp kötekedős, titkolózós vagy épp, hogy mindent megosztó. Hidd el, kikészíti az ilyen az embert.

Ja, és az 5-ösnek is igazat adok. Van, hogy az ilyen viselkedés mögött az van, hogy épp mással ismerkedik vagy nem jött össze a dolog, és amiatt olyan, amilyen.

Ha gondolod, mesélhetek ilyesmiről privátban.

2021. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy nem csak velem ilyen hanem mindenkivel.
2021. jan. 8. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!