Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lenne helyes ezt kezelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne helyes ezt kezelnem, hogy se én, se a vele folytatott viszonyom ne sérüljön ?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, egy hónapja, két randink már volt, és egyszer szex is. Tartjuk a kapcsolatot rendszeresen, újabb randi is van már meg beszélve. De zavar, hogy látom még aktív tagja a társkereső oldalnak. Mit kezdjek ezzel ? Hogy kezeljem, vagyis inkább úgy kérdezem, hogy kell ehhez viszonyulni ? Gondolom ez azt jelenti, hogy még nem vagyok elég megnyerő számára. Ugye ?

2021. jan. 8. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm hát ha te vagy a lány, és két randi után már le is feküdtél vele, akkor lehet, hogy inkább csak szexpartnerekre vadászik, ezért keres melletted másokat is.


Ha nem ez a helyzet, akkor talán abban nem biztos, hogy te nem fogod őt ejteni, hogy tényleg komolyan akarod-e. Gondolom még nem lett "hivatalossá téve", kimondva, hogy együtt vagytok, addig meg végülis nem megcsalás, hogy másokkal is beszélget (vagy esetleg randizik is).

2021. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor láthatod ezt, ha te is fel vagy még regisztrálva?


Na mindegy, ha akarod folytatni vele, a következő randin jelentsd ki, hogy akkor mostantól jártok. Ha a szex nem jelenti neki azt, hogy a kapcsoaltotok komolyodik, akkor majd ez talán megteszi.

2021. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én mint a női partner és fél ebben a kezdődő, esetleges kapcsolatban, hogy tudnék ilyet mondani vagy egyáltalán kijelenteni ? Hogy jó akkor mostantól hivatalosan is együtt vagyunk ?!

Merszem sincs hozzá. Azt sem tudom egyáltalán ezt kinek kell kimondania. Annyit tudok, hogy ő nekem kezd egyre inkább fontossá válni, és szeretném az életem részének tudni. De nem akarok elsiettetni semmit, mind a ketten komoly traumát éltünk meg pár éve, amikor elvesztettük az akkori társaink, így nem akarom hogy hirtelen soknak érezzen azzal, hogy ezt elmondom neki. Mit tegyek ? Vagy mivel vezessem rá őt arra, hogy kifejezze a szándékait ? Ilyenkorra ez már csak megerősödik a gondolataiban egy férfinek ? Nem ? Hogy mit akar.

2021. jan. 8. 22:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Félek, attól is már hogy valamit elrontok.
2021. jan. 8. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy csak dugni akart. Melletted keresi a következő dugni való lányt.


Egyébként mit vártál, hogy majd ha ilyen hamar odadobod magad, akkor kelleni fogsz neki??!


Jelentsd ki hogy jártok és meglátod a reakcióját milyen hamar felveszi a nyúlcipőt!

2021. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem komolyra gondolt így hogy ilyen hamar lefeküdtél vele.
2021. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt két randi, amiből az egyik szex... Hát ez nem a komoly kapcsolat forgatókönyve
2021. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit gondoljak.
2021. jan. 9. 11:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
segítek. ha komolyan érdekelnéd, akkor nem havi 2x akarna látni és nem tepert volna le a második alkalommal. most is könnyű szexre számít, és ezért jelentkezett. nyilván, ha lenne komoly a láthatáron, akkor nem szórakozna veled. szexel veled, miközben keresi az igazit a neten.
2021. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem túl bizalom gerjesztő amiket írtok. Némiképp félelmet kelt bennem. És aggodalmat.
2021. jan. 9. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!