Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn lehet külföldiekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Tinderen vannak külföldiek is.
2021. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott van olyan beállítás, hogy csak rájuk szűrjön?
2021. jan. 9. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
nincs, én is kerestem, de elment tőlük a kedvem. miután kiderült hogy nem vagyok az esetük, néha azért megeredt a nyelvük és elmondták hogy tini picsáktól 50-ig mindenféle nő rájuk írkál, így nekik a legjobb kell. persze leszűrtem, hogy oylan, aki azért nem volt sok férfival, de azt nem vallották be ők vajon hány nővel csaltak. egy vietnáminak 800 matchje volt csak magyar nőkből, de az olaszok, franciák, angolok is valószínűleg 100 match felett vannak. Van egy olyan réteg, akiknek bejönnek, ők meg kihasználják ezt. amivel nem lenne gond, de szerintem kétlábon járó nemi betegség központ az összes. Biztos nem feküdnék le velük teszt nélkül.
2021. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem társkereső, de az interpals oldallal nagyon jó tapasztalataim vannak. Nagyon jó kapcsolatokat, barátságokat találtam onnan, különféle országokból. Ajánlom.
2021. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
VK
2021. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OkCupid
2021. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bumble-n majdnem fele külföldi.
2021. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!