Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatodban ki az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatodban ki az aki legtöbbször kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés

#ohnőn
2021. jan. 10. 19:56
A kérdező szavazást indított:
férfi vagyok, többnyire én kezdeményezem a szexet
férfi vagyok, megvárom amíg a nő kezdeményez, kicsit lustább vagyok
Nő vagyok, a párom kezdeményezi a szexet
Nő vagyok, nekem kell a szexet kezdeményezni legtöbbször
Férfi vagyok, nagyon egyenlően kezdeményezünk felváltva mindketten
Nő vagyok, nagyon egyenlően kezdeményezünk mindketten felváltva
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, az esetek 95 %-ban én kezdeményezem.
2021. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok, nekem kell kezdeményezni már a legelejétől fogva. ha nem teszem, fél évig sincs szex. ha kezdeményezek, mindig van szex.
2021. jan. 10. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok. Dettó. Én 12 éve csinálom már ezt....
2021. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 10 éve cisnálom. de már szeretnék beújítani valami pasit mellette titokban, érezni akarom, hogy valakinek kellek és akar engem.
2021. jan. 10. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok és az esetek 98 százalékában én kezdeményezek. Igazából már akartam is jelezni a férjemnek, hogy nekem ez gond :( Az utóbbi 1,5-2 évben nem emlékszem olyan esetre, hogy ő kezdeményezett volna és ez baromi rosszul esik.
2021. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Oh, meglepődtem a válaszokon, akkor én baromi jó nő lehetek, soha nem volt olyan pasim, aki ne akart volna minden nap leteperni, igazából nekem ez mindig sok is volt, de most már inkább örülök, ha ennyire kívánnak. Én csak az esetek 10-20%-ban kezdeményezek. Ha nekem kéne gyakrabban, akkor tudnám, hogy baj van, mert vagy nem kíván, vagy valami impotencia problémája van. Szóval lányok, szerintem ideje új pasit keresnetek.

24L

2021. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első tizenakárhány évben férjem. Utána néhány évig én. Most pár hónapja megint férjem...
2021. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!