Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizásokról van szó, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizásokról van szó, ki hova szokott be ülni vagy eltölteni azt?

Figyelt kérdés
És mennyit randizgattok, mire fel viszitek, vagy fel mentek egymáshoz?

#randizás#szokások#vélemények#emberek
2021. jan. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
jelenlegi helyzetben vasútállomás várójába tablettás bor romantikázás gyanánt .
2021. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Attól függ az illető mit szeret. Szerintem első randi az legyen olyan, ahol meg tudod ismerni, tudtok nyugodtan beszélgetni, ez lehet egy pályaudvar is, ha meg még a bort is szereti, akkor az maga a mámor.

Nincs ezekre egzakt dolog, mert ha úgy alakul első randin is felviheted. Haverom először viszi fel magához és csak utána randizik.

2021. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nagyon egyeni.

normal esetben (virus elott) en szeretem, ha meg tudunk inni egy pohar bort/sort/akarmit, mert az alkohol oldja kicsit a gatlasokat, szerintem 1. randin ez nem art. tehat valami igenyesebb bar, kezmuves sorozo, stilusosabb kocsma vagy nem olyan fancy etterem szimpi elso helynek. se a nagyon kioltozos, elegans, feszengos randikat nem szeretem, se azt, ha ilyen 4es6os kaliberu alja helyeken akarja vedelni literszam a szar sort.

2021. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!