Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj az,hogy 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az,hogy 26 évesen szeretem ha egy férfi valóban udvarol, aki mellett nőnek érezhetem magam? Tudom,hogy manapság ez már nem divat, de nem adtam fel az álmom hogy megtaláljam az igazit.

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós típus, soha nem érdekelt az a kör.Helyette, szeretek sétálni, rajzolni, verseket írni. Katonai körökben van ismerős gárdám,de onnan nem figyel fel rám senki.

Mit tegyek?

Nem szeretem a vad szexet, az 1930-as, 40-es évekbeli romantika az, amit igényelnék inkább.


2021. jan. 12. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

"És pontosan ezért nem szeretem, ha kinyitják az ajtót nekem. Amúgy nem zavarna, de tudom, hogy a férfi így gondolkodik: ha udvarias velem, akkor "alább való" vagyok, nem érdemlem meg azt a tiszteletet, amit egy másik férfinek, mint embernek ad."


Ha veled lekezelően bánnak, az nem azért van, mert nő vagy, hanem azért, mert hülye vagy.

Fingod sincs, hogy az adott férfi hogyan gondolkodik, csak valamit bele vetítesz. Tele lehetsz vélt sérelemmel, ha már az is sértő számodra, ha egy férfi nőnek tekint, mert úgy gondolod, hogy akkor kevesebbnek tart. Pedig nem kevesebbnek, hanem másnak. Mert mások vagyunk.

2021. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

#11 Voltam egyszer egy tanfolyamon és volt ott egy női oktató. Jóban lettünk, jól elvoltunk, természetesen csak a suli és az ottani anyagok keretein belül. Egy idő után kicsit azt kezdtem érezni, hogy nyomul felém, félreérthető dolgokat hoz fel, egyszerűen érzi az ember a másik kisugárzásában, hogy itt valami többről van szó mint eddig.


Mit tudunk tenni, finoman távolságot kezdtem építeni a legtiszteletteljesebb módon, amit nyilván szintén érezni, blabla, ez a része lényegtelen.


Az érdekesség amiről írtál, hogy miután ezt megérezte, pontosan az ilyen sérelmeit kezdte előszedni random és hozzám vágta. Nem is értettem sokszor miről beszél, főleg az elején - triggerelődött hülyeségektől, amiket bemagyarázott magának. Volt olyan hogy én lenézem mert nő, nem hallgatok rá mert nő, férfiként többnek gondolom magam, dobálozott olyanokkal, hogy "ti férfiak" ezt meg azt gondoljátok, aztán nincs úgy, meg nem mertek érzéseket kifejezni, stb.. Mielőtt jön, hogy biztos megérdemelted te hímsoviniszta fszkalap, jelzem, hogy soha nem kaptam ilyen szöveget mástól.


Nem lehetett semmit beszélni vele, fröcsögött ilyenkor csak össze-vissza. Nyilván férfiak is tele lehetnek sérelmekkel, vagy suttyók és alpáriak lehetnek vagy bármi, de a fontos itt, hogy ilyenkor belemagyarázzák a saját vélt hülyeségeiket a különböző helyzetekbe, amiknek semmi köze hozzá, mert, a korábbi fájdalmakat nem sikerült feldolgozni.

2021. jan. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam az előző kommenteket, de az én férjem olyan, amire vágysz, mikor megismerkedtünk udvarolt, a tenyerén hordozott, éreztette hogy fontos vagyok neki, és nem félt kimutatni és kimondani, amit érez. Azóta sem változott, is kedves, figyelmes és romantikus, 5 éve vagyunk együtt. Szóval létezik még ilyen férfi, csak nagyon keresni kell, én 27 évesen találtam meg.
2021. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem gond a korosztály akkor van a nagypapám ő pont ilyen amilyen neked kell, udvarol, 40-es évek szerint ismerkedik.
2021. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es, arra reagáltam, amit a 4-es írt. Ha ő úgy gondolkodik, hogy egy kézcsókért cserébe uralkodhat a párján, akkor mások is vannak vele így. És mivel nem akarok bunkó párt, inkább feltételezem a legrosszabbat. Persze csak magamban, soha nem vádolnék meg ilyennel senkit, csak simán nem ismerkedem.
2021. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15!


Csak az a gond, hogy nem ezt írta a 4-es. :)

Fura a logikád, mert eszerint, aki rád csapja az ajtó, az a nem bunkó. Aki megtartja, az biztos lenéz -> bunkó.

Körülbástyáztad magas hamis érvekkel, mert kerülni akarod a csalódást. De hidd ez, sokkal rosszabb egyedül leélni úgy egy életet, hogy mindenkiről a rosszat feltételezed!

Legyél nyitottabb, mert igaz, hogy lesz néhány pofára esésed, de ennyit megér a boldogság! :)

2021. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!