Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan férfi tulajdonság, amitől vonzóbbnak találtok egy férfit és aminek nem tudnak ellenállni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Pl egy ilyen dolog az, ha zavarba tudom hozni, látom pirulni és közben azért vigyorog 😀

Nem tudom miért, de ez nagyon beindít.

2021. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam az ha vicces. Ha jó humora van tuti befutó. Meg ha tudunk együtt ökörködni/viccelődni. 😀
2021. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonzóbb, ha: magabiztos, jártas az élet dolgaiban. Pl fel mer hívni valakit hivatalos ügy miatt, ha arról van szó, képes meghúzni egy vízcsapot. Jó a humora és érti is a viccet, empatikus.
2021. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok ilyen tulajdonság van egy férfiben, az tud beindítani, külön-külön tulajdonságok nem.
2021. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1%
Ha minimum 20 centis farka van.
2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Intelligencia, logika. Meg aki tud viselkedni és nem rohadt gáz akár csak az utcán menni mellette
2021. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nálam az mindenképpen tud dobni a külső megjelenés tökéletlenségén, ha a férfi intelligens, határozott és persze van humora... Mondhatni jó a dumája. Persze azért nyilván a külső is számít, mert ha nincs abszolút semmi vonzódás, kémia, akkor a fentiek nem elegendőek.
2021. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet degenerált vagyok, és naiv fruska koromban, mikor minden a tapasztalatlanságommal párosult nem nagyon vált a hasznomra, de én bírom az ízlésesen, minimálisan öntelt és közvetlen pasikat.

Én nem vagyok barátságos meg közvetlen meg beszélgetős, szóval egy nem társasági emberrel soha szóba nem állnék magamtól, baráti kapcsolataimban is mindig az extrovertáltabb fél közeledése miatt alakult ki köztünk barátság. Szóval én ismerkedésnél is így vagyok, a határozott, karakán, kicsit öntelt embereket meg úgy összességében bírom. De ennek is van az a szintje, ami a jó ízlés határán belül van, kevés ember ézi az ízléses határt, én értékelem, ha valaki tudja, mi hová való.

Összességében amúgy én azokat a pasikat bírom, akik le tudják rólam dumálni a bugyit, bármennyire is hülyén hangzik, evvan, mindig is ez volt :D

Csinos és értelmes, de barátságtalan és arrogáns ember vagyok, szóval ha valakinek sikerül, az meg is érdemli :D

2021. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Intelligencia, tüzes temperamentum
2021. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!