Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem reagál az üzenetemre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagál az üzenetemre a pasi, ez akkor felejtős?

Figyelt kérdés

Munkahelyen volt egy srác, aki másik részlegen dolgozott, mint én. Amint meglátott, folyton nézett messziről, meg volt, hogy jött utánam, de nem szólt hozzám. Aztán én elkezdtem köszöngetni neki, ami őt tökre meglepte.

Úgy alakult, hogy egy munka alkalmával egy órát beszélgettünk, tökre nyitott volt, viccelődött, stb. Volt olyan is, hogy elkezdett bámulni, és többször, amikor ránéztem, elkapta a fejét.

Én meg úgy voltam vele, hogy mit vesztek elhívtam kávézni. Mondta, hogy persze. Találkoztunk is, viszont a találkán már nagyon fura volt. Ki volt csípve pasi létére, rögtön megcsapott a parfüm, kontaktlencse szemüveg helyett, stb. Viszont a találkán direkt olyan volt velem, mintha belém akarna rúgni. Más lányokról mesélt, hogy dumált ezzel, dumált azzal, és rólam nem is kérdezett, illetve annyira nem is figyelt rám, hanem folyton mögém nézegetett. Sőt, olyan furán viselkedett, pl. tudja merre lakom, és totál össze-vissza beszélt, hogy én itt lakom a kávézó mellett, nem? Mondom nem.

Na mindegy, olyan volt, mintha unná magát, aztán mondta, hogy menjünk haza, és elindult egy irányba, de tök másfelé mint amerre én lakom, szóval mondtam, hogy nem egy irányba megyünk. Erre elkísért pár utcáig aztán elköszöntünk és rágyújtott. Ennyi.

Ezután vártam pár napot, de nem is keresett, munkahelyre sem jött be. Írtam neki, hogy mi van, erre közölte, hogy a munkahely kiküldte őt egy fél évre külföldre, és ezek után már nem is reagált az üzenetemre,hiába kerestem. A munkahelyen is mondták, hogy semmit nem tudnak róla, de majd jön vissza kb. fél év múlva.

Aztán, még mindig kint van, de a semmiből bejelölt engem facebookon. Ráírtam, hogy hogy van, de ilyen tök flegmán válaszolt, majd mondtam neki, hogy még ugyanazon a munkahelyen vagyok, mikor jön haza? Na ezt megnyitotta és azóta nem reagál.


Most ennek így mi értelme? Őszintén, nagyon magam alatt vagyok. Nem is értem ezt az egészet. Azt tudni kell róla, hogy zűrös múltja volt, de nem egy félénk srác, legalábbis a többiek elmondása alapján ő ilyen kis elvont egoista pasi. Nem az a kigyúrt nagymenő, hanem aki azt hiszi magáról, hogy jó pasi, de közben annyira nem az.


Jöhet negatív válasz is, csak muszáj volt kiírnom magamból, mert egy barátnőmnek sem mesélhetem el(ugyanis nagyon kotnyelesek, és mindent kipletykálnak). Meg nagyon naiv is vagyok, így érdekelnek a tapasztaltabb emberek válaszai.


2021. jan. 13. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

A srác leírása miatt szerintem alapból felejtős, ahogy a randin viselkedett meg bóhózat. Ha válaszolna is, szerintem akkor is felejtős.

Miééért kell nektek aki rossz? :D

32/f

2021. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A pali követett téged, a randin egy bunkó paraszt volt, jelenleg nincs az országban, és nem válaszol az üzeneteidre.


Ebből egyedül nem tudod levonni a következtetéseket?:D

2021. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
XD
2021. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez a viselkedés tényleg furcsa, főleg amiatt, hogy oké, tegyük fel, nem jöttél be neki, mégis udvariasságból elfogadta a meghívásodat. na de hogy emellett még ki is csípte magát?

Nekem az ugrott be, hogy nem lehetséges, hogy a találkátok után máshoz igyekezett?

Mindenesetre nem hiszem, hogy komolyabban érdekled, de sajnos, lehet ő pont az a típus, aki majd a semmiből felbukkan, és majd teszi a szépet. De semmiképp ne vedd komolyan ezek után.

2021. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem kell kinevetni. Sajnos nagyon naiv nőszemély vagyok, ezért írtam ki a kérdést. Hiába egyértelmű másoknak dolog, én mindig naivan gondolkodom, viselkedem, és gondoltam megkérdezlek titeket, hogy reálisan lássam a helyzetet.


Nem tudom, hogy máshoz ment-e, de az egész találka olyan fura volt. Meg ez bután hangzik, de a pali egész kisugárzása, testbeszéde, mindene más volt a találkán, mint mondjuk a munkahelyen. Munkahelyen mosolygott rám, kedves volt.

2021. jan. 13. 20:16
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Kettesen nevettem :D
2021. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Arra tippelek, hogy csak bebeszéled magadnak, hogy figyelt meg követett téged. A leírásod alapján nekem te tűnsz furának: minek írkálsz valakinek, aki bunkó volt veled?
2021. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fussál utána még jó sokáig, ha ennyire naív vagy. Hadd rúgjon még beléd néhányat.
2021. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem bebeszélem, mert másoknak is feltűnt. Eleinte én is azt hittem, de mint említettem, nem beszéltem erről senkinek, és ott a munkahelyen volt egy pár kedves kollegina, akik megjegyezték, hogy szerintük xy eléggé engem sasolgat meg kerülget, csak nekik nem meséltem mert akkor a fél munkahely ezen csámcsogna.


Viszont az igaz, hogy ez szerintem is veszett fejsze nyle, csak rosszul esik. De ha érdekeltem volna, egy válaszra méltatott volna.

2021. jan. 13. 20:58
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Persze, rosszul esik az ilyen, bántja az ember önérzetét, de hidd el, jól járál,hogy nem lett/lesz belőle semmi.

Van sok normális srác akik közül biztos valaki hozzádvaló.

2021. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!