Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves vagyok, és bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és bele szerettem egy 15 éves lányba, az anyjával fogok ma este beszélni, és engedelmetekkel kérhetek tanácsot tőletek?

Figyelt kérdés

A kommentelők többsége azonnal el fog ítélni, alighanem a teljes történetet értelmetlen leírni, privátban annak akit érdekel.


Röviden: én nagyon nehezen szeretek bele bárkibe is. Mindenki tetszhet, ám a szerelem egy nagyon súlyos fogalom ahhoz,hogy dobálózzak vele,de ha nem számítjuk a gyerek szerelmet,akkor ilyet még sosem éreztem amit ennél a lánynál.


A gondolkodása sok témában 20 évesekét is meghaladja.

Nagyon szimpatikus vagyok neki, de én mindenek előtt mielőtt tovább mennénkaz anyjával akartam beszélni, és ma este fogok is TELEFONON. Az anyja engedélyét szeretném kérni a lányához való udvarlásra.


Hogyan kellene ezt elmondanom?


Részleteket max priviben.


Köszönöm a segítséget



2021. jan. 14. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el ugyanúgy, ahogy leírtad. De nem tartom túl jó ötletnek ezt az egészet, szerintem ebből mindkét oldalról nagy csalódás is lehet (te felnőtt vagy, ő még gyerek). De a szerelem vak, úgyhogy valószínűleg mindegy, mit írok.
2021. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Hiába komolyabb a gondolkodása, akkor is egy élettapasztalat nélküli kislány, és azt nem lehet elvitatni. Csak az évekkel jön meg ténylegesen érett gondolkodás, ami nekem még 23 évesen sem volt meg, nemhogy 15 évesen..te tudod kit választasz, de hidd el ki fog ütközünk ez a nagy tapasztalat beli különbség.
2021. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt írtad, hogy beleszerettél, viszont így egyoldalúnak tűnik a dolog. Mi a helyzet a csajjal, ő is szeretné ezt a kapcsolatot? Mert ha nem, akkor nagyon megütheted a bokád, és az anyja is el fog hajtani, illetve a csajnak is inkább tanulnia kellene ebben a korban és nem pasizni. Nem itéllek el, hiszen folyton megy itt a korkülönbséges kérdés, de ő még tini nem felnőtt.
2021. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A lány nagyon szimpatikusnak talál, de saját bevallása szerint is nem érzi késznek magát egy párkalcsolatra, alapvetően nem tudja még milyen súlya is van egy ilyennek.

Én volnék az első neki, és teljes mértékben tiszteletben tartom, ám megbeszéltük hogy a felkérés nem most azonnalra szól. Bőven tudok várni arra, mire azt mondhatja készen áll.


3 évet kértem tőle arra, hogy ha úgy érzi kedvel, de még nem kész rá, kérem, hogy ne keressen célzottan. Én külsőleg is átalakulok érte, noha pont hogy tetszem neki ahogy vagyok, de szeretnék méginkább.

.

.

.

De most nem az a kérdés, hogy Ő kedvel-e engem ed a lehetséges jövőt kivesézzük.


Segítséget szeretnék kérni az anyjához való beszélgetéshez, mert szeretnék teljesen őszinte lenni, de nem is tolakodó, nem akarok félre beszélni, s szeretném, hogy az anyja szemében sikeresen tudjam esetleg éreztetni, hogy bátran engedélyt ad a lányához, mert bízik bennem.

2021. jan. 14. 13:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj nembiztos abban, hogy mit akar illetve kér 3 évet, akkor nem értem miért akarsz tolakodó lenni és beszélni az anyjával?

Ha mindenképpen szeretnél, akkor is biztosítanod kellene arról, hogy egyenlőre csak beszélgettek, viszont ha ez a tanulása kárára nem mehet, mert onnantól repülni fogsz az biztos.

2021. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha a 15 éves lányom nem érezné készen magát egy kapcsolatra, de egy nála 8 évvel idősebb férfi kérlelhetetlenül udvarol, és még engem is felhív, hogy legyek a szárnysegédje tulajdonképpen, tuti nagyon gyorsan elzavarnálak.

Személy szerint nem ítélnélek el, ha a lány is szeretné ezt a kapcsolatot, de egyelőre biztosan nem. Hogy később mi lesz, az majd elválik, de a helyedben nem csinálnám ezt, maximum a kapcsolatot tartanám vele, beszélgetnénk.

2021. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon gàz és nem a kora miatt. 15 évesen, ott hogy,egy pasi felhívja az anyámat már el is vesztett. Nem, hogy nem lenne köztünk semmi, de a közelembe se engedném. Melyik tini akarnà, hogy a pasija/csaja az anyját hívogassa pláne nem egy udvarló, akit alapból bizonytalannak érez. Nagyon gáz. Mint anya úgyszintén csak méginkább letiltanám. Azzal, hogy felhív már igazolja, hogy itt valami nincs rendben, ha beszélek a lányommal és ő ráadásul meg is erősíti, hogy bizonytalan a pasival szemben. Nem hogy eltiltanám de még egyszer hallanèk róla és egyenesen zaklatónak tekinteném, bár így sem tartanàm komplettnek.
2021. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem ő kért 3 évet. Én kértem tőle.

És még nagyon fiatal egy párkapcsolathoz, ezért nem is tudja még milyen súlya lehet ilyenbe bele menni.

Szeretne igent mondani a lehetséges kapcsolatra... De még nem tud.

2021. jan. 14. 13:30
 9/21 A kérdező kommentje:

Szárnysegéd?

Nem is vártam többet a gyikon.

Nem támogatót keresek az anyjában. És nem kérlelhetetlen (tudd a szó igazi jelentését) csupán kitartó.


Ha nem harcolnék szívem választottjáért, akkor mi az, ha nem érdektelenség? Sokan félre értik azt a mondást "akkor szereted, ha elengeded" a valóság ez igaz, ám nem küzdelem nélkül. Amíg határozott elutasítást nem ad addig mindig van egy lehetőség.


Ha határozott NEMET mond,és akkor is harcolok, nah akkor vagyok kérlelhetetlen,aki nem tartja tiszteletben a másik döntését

2021. jan. 14. 13:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki az anyámtól akarna engedélyt kérni, hogy velem lehessen, az inkább meg se próbálja. Van nekem is agyam, eltudok dönteni dolgokat egyedül is, nem az anyám fog kapcsolatban lenni, hanem én és csak akkor ha akarom.

Azt mondta a csaj, hogy nem kész még rá? Akkor meg? Nem kell neked helyette eldöntened bármit is és "intézkedni", saját maga megoldja, ha annyira érdekelnéd. Ha pedig veled akar lenni és úgy kezeled, mint egy dedóst, hogy "kikéred anyucitól", akkor még inkább hagyd békén.

Akkor mi van, ha az anyja engedi, de nem kellesz a csajnak vagy fordítva? Úgyis ő dönt SAJÁT MAGÁTÓL. Ebben a gesztusban semmi lovagias nincs, a múlt században nyugodtan próbálkozhattál volna ilyenekkel, de ez így nevetséges. A háta mögött próbálsz nyomulni, az én anyám úgy lecseszne, hogy a fal adja a másikat. Ha valakitől akarsz valamit, akkor vele beszéled meg egyenesen.

2021. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!