Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves vagyok, és bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és bele szerettem egy 15 éves lányba, az anyjával fogok ma este beszélni, és engedelmetekkel kérhetek tanácsot tőletek?

Figyelt kérdés

A kommentelők többsége azonnal el fog ítélni, alighanem a teljes történetet értelmetlen leírni, privátban annak akit érdekel.


Röviden: én nagyon nehezen szeretek bele bárkibe is. Mindenki tetszhet, ám a szerelem egy nagyon súlyos fogalom ahhoz,hogy dobálózzak vele,de ha nem számítjuk a gyerek szerelmet,akkor ilyet még sosem éreztem amit ennél a lánynál.


A gondolkodása sok témában 20 évesekét is meghaladja.

Nagyon szimpatikus vagyok neki, de én mindenek előtt mielőtt tovább mennénkaz anyjával akartam beszélni, és ma este fogok is TELEFONON. Az anyja engedélyét szeretném kérni a lányához való udvarlásra.


Hogyan kellene ezt elmondanom?


Részleteket max priviben.


Köszönöm a segítséget



2021. jan. 14. 12:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézd...


1. Akármennyire érettnek is látod a korához képest, 15 éves! Most általános iskolás nyolcadikos vagy középiskolában elsős. Reggel felveszi az iskolatáskát, elmegy suliba, várja a csengőt, hogy megehesse a tízóraiját, este meg matekleckét ír. Teljesen más életszakaszban vagytok!


2. Amit az előbb írtam, azt a kérdésed alapján a lány is így látja. Most akkor mit is szeretnél elérni? Tovább nyaggatni, hogy randizzon veled? Vagy az anyját nyaggatni, hogy randizzon veled a lány?


Szerintem próbáld meg lezárni a dolgot!

2021. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

15 éves a kialány ha beszélsz az anynával ne várj túl sok jót!


Lehet beszél majd a lánnyal, hogy szakítsa meg veled a kapcsolatot.


Maga a lány nem tudja mit akar még kicsi. Ne erőltesd ezt a kapcsolatosdit barátkozz vele várj ha nem akarod idő előtt elveszteni.

2021. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

Elméletileg a szerelmedhez készülsz hozzámenni, nem elég a boldogságodhoz maga a tudat hogy összekötitek az életeteket? Hogyan teheti tönkre ezt az érzést, pár bohóc? Talán meg kellene előbb tanulnod külsőségek nélkül is boldognak lenned a párod mellett és utána hozzámenni.


Az én párom barátai se százasok, de ha ilyet csinálnak az eksüvőn mosolygok egyet aztán egy szemöldök húzással jelzem, hogy ejnye, nem patáliát csapok és pláne nem hagyom, hogy ilyen gyerekes dolgok elrontság a kedvem életem legszebb napján. Ők a párom barátai, az élete részei. Annak az életnek, aminek én is részese vagyok és leszek. Az esküvőnk pedig a közös életünk első napja, minden szerettünk előtt az első közös buli. Legyen az olyan, mint amilyen az életünk is lesz. Ne egy megkoreografált színdarab.

2021. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 te miről beszélsz milyen esküvő? Valamit nagyon benéztél 😅
2021. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
A pedofiliat a torveny bunteti. Ha pedig nem ertesz a szep szobol, fel millaert a kezed labad is eltoretnem, nem sajnalnam ra a penzt.
2021. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne a te fejeddel gondolkodj most, hogy mi lenne a jó neked.

Mert te akarod a lányt oké szép dolog a szerelem.


Viszont gondolkozz a kislány anyukája fejével, ha neked lenne egy 15 éves kislányod mit szólnál hozzá ha egy idősebb fiú akarna vele kikezdeni?

15 évesen még nem a pasizás a dolga még akkor sem ha ő akarná.


A sulira kell koncentrálnia mert most alapozza meg a jövőjét pasizni még ráér majd 2-3 év múlva.


Ha tényleg szereted akkor elégedj meg azzal, hogy barátkoztok 2-3 év nem a világvége addig a barátságotok jobban eltud mélyülni és ha utána is akarjátok akkor előttetek áll még az egész élet amit boldogan letudtok élni együtt.


De szerintem most elégedj meg a barát szereppel.

2021. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Azt hiszem, hogy tudom mire válaszoltál, arra jó válasz volt, amire szántad, szerintem írd le oda is.
2021. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A 13-as vagyok. Igen, teljesen más kérdéshez szántam a választ. Nem tudom, hogy került ehhez :D
2021. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 15 évesen jöttem össze a barátommal, ennek öt éve... Ő akkor 24 volt. Én akkor már készen álltam egy kapcsolatra.

De téged ezzel a dumával 15 évesen is kiröhögtelek volna :D Gáz vagy, bocsi. És nagyon önző. Ez nem szerelem, bele akarod kényszeríteni valamibe. Ha meg felhívod az anyukáját, azzal biztosan végleg elvágod magad. És mi értelme lenne? Vagy nagyon kiakadna, főleg ha megtudja, hogy a lánya nem is akar tőled semmit, ezért te már a szüleit kezded zaklatni, vagy nem érdekelnéd, és tiltana. De te mit gondolsz, hogy ő majd örömmel segít a tervedben, és hozzád kényszeríti a lányát? Ennek semmi értelme... Ha esetleg beszélne is vele a kedvedért, de garantálom, hogy nem fog, a lány akkor sem gondolná meg magát... Ha az anyukája áldását is adná rá, hogy udvarolj a lánynak, neki akkor sem fogsz kelleni. Te zaklatod szerencsétlent, hagyd békén! Nem akar tőled semmit, és ha erőszakosan nyomulsz rá, akkor meg végképp nem fog.

Ez meg mi, hogy külsőleg is átalakulsz érte? Ez nem csak egy 15 évest, bárkit elijesztene... ez nem normális.

2021. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Gratulálok ti negatív bajnokok. Rohadt jók vagytok összefogásban ha valakinek rosszat akartok.


Esélyem nem volt végül beszélni az anyjával, mert az anyja ültetett el olyan gondolatokat a fejében, mely határozottan eltaszított tőle.


Gratulálok bajnokok

2021. jan. 14. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!