Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött rám az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám az alábbi miatt a férfi akivel ismerkedem. Jogos volt?

Figyelt kérdés
Egy munkát készített, amihez hasonlót már régebben én is csináltam. De egy kisebb hibát követett el benne, ami miatt elég sok mindent kell még vele csinálnia. Amikor ez kiderült, nekem esett, hogy én direkt hallgattam el, hogy hogy kell megcsinálni, közben igazából nem is vagyok olyan jártas a dologban, illetve nem is emlékeztem,csak amikor már kész volt,akkor ugrott be hogy tényleg máshogy kellett volna. Emiatt megsértődött és nem is akar találkozni,velem lenni,plusz folyton felhoz dolgokat, hogy fizessek neki, pl rendeljek neki kaját vagy egyéb költségeibe száljak bele tök indokolatlanul. Szerintetek jogos a megsértődése?
2021. jan. 14. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj annak, hogy így alakult. Ha ír - ne válaszolj, ill. csak annyit, hogy részedről vége.
2021. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj és vissza se nézz, különben rádtelepszik és megfojt.
2021. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nárcisztikus p...öcs.

Még csak ismerkedtek.

Örülj, hogy kiderült, hogy milyen kattos. Ne válaszolj, tiltsd le mindenhonnan, ez elmebeteg.

2021. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkát csinált? Most még rá fog menni 3 munkanapja hogy kijavítsa? De akkor miért vállalta el ha nem tudta hogy kell?
2021. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Na de jó, jobb hogy most derült ki hogy milyen, mint amikor már vele lettél volna
2021. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Jól néz ki a pasi ennyi.
2021. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te csak hiszed, hogy ő halk szavú. Hidd el, nagyon hamar kiderülne, hogy nem olyan :D
2021. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igaza lehet a #17-nek.
2021. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!