Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene kérdeznem vmit az exéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene kérdeznem vmit az exéről?

Figyelt kérdés
Egy pasival ismerkedek, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de az én részemről és az övéről is kerüljük az ex témát. Annyit tudunk a másikról, hogy mikor lett vége az exszel, de mást nem. Engem mondjuk egyáltalán nem érdekel a volt barátnője, de lehet kellene azért vmit kérdeznem róla?

2021. jan. 17. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel az exe, akkor kár felhozni a témát szerintem.
2021. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene?
2021. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
nem kell mindenről beszélni
2021. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne erőltesd. Véletlenül olyan dolgokat tudsz meg, amiket nem szeretnél.
2021. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm
2021. jan. 17. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy meddig tartott és előtted mennyivel idővel ért véget, valamint érdemes megtudni, hogy minden szál el van-e már varrva. (Cuccok, pénzügyek rendezése stb.) Nehogy búfelejtőnek akarjon használni.
2021. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudok a barátnőm exéről , de nem is érdekel ami volt vele az a múlt én se mondogatom meg mutatom meg kikkel feküdtem le. Szerintem felesleges.
2021. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!