Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nektek ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek ismerkedésnél mennyire fontos, hogy a férfi mit dolgozik illetve mennyit keres?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Mindjárt jönnek a nem fontos, de.. válaszok, és a lényeg mindig a "de" után jön:

látsszon rajta, hogy valamit kezdeni akar az életével.

Ami női virágnyelvről magyarra lefordítva azt jelenti, hogy ha nem pénzes, akkor legalább a potenciált lássák benne, hogy egyszer pénzes lesz.

2021. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Fontos hogy legyen legális, épkézláb munkája (közmunkás nem számít) és az is fontos hogy saját magát képes legyen eltartani, ne érezzem és ne legyen adósságban. A másik végletet nézve az is fontos hogy ne keressen többszörösen annyit mint én. (Voltam ilyen kapcsolatban, soha többé, köszönöm.) Szóval max 1,5* annyit keressen mint én, hogy ne legyen vita a pénzből.
2021. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit keres, ez nekem csak annyiban fontos, hogy el tudja tartani magát, és ha megyünk valamerre, a saját részét tudja fizetni. Gyereket nem akarok, úgyhogy nekem ez nem számít, csak ne én tartsam el.


A mit dolgozik már neccesebb. Ne dolgozzon olyat, ami miatt hetekig nincs otthon, vagy olyat, ami miatt hétvégén is emaileket kell válaszolnia. Ne legyen a munka stresszforrás számára.

2021. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Ja és igen, a 2-esnek igaza van, ne legyen az, hogy többszörösét keresi, mint én, nincs kedvem többletmunkát végezni a konyhában és az ágyban emiatt.
2021. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Nagyságrendileg hasonlóan keressen, mint én. Szerintem egyik irányban sem jó a nagy különbség. Ha sokkal kevesebbet keres, akkor ő nem tudja biztosítani azt a színvonalat, amit megszoktam, és vagy engem húz le vagy fizetnem kell a részét. Fordítva tök ugyanez.
2021. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Nekem számít.


Egy jogásszal, közgazdásszal, áccsal, óvónővel nem tudok mit kezdeni, legyen matematikus, informatikus, építész vagy valami hasonló reál beállítottságú. A többiekkel beszélgetni is horror számomra, folyamatosan csöndben kell lennem, miközben javítanám ki, amit mond. Egy racionális emberrel legalább el lehet beszélgetni arról, amiben nem értünk egyet racionális érvek mentén.


Ha a keresete alacsony, akkor tudja érvekkel indokolni, hogy miért alacsony, de ténylegesen nem számít, elélünk az én fizetésemből is.


(Amúgy van férjem, nem kérek privátot).

2021. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
6. azért az óvónő foglalkozású férfit megnézném
2021. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedésnél fontos,hogy mit dolgozik,de hogy mennyit keres az nem. Ha tovább tart a kapcsolat úgyis kuderül,hogy van-e jelentősége. Egyébként is a foglalkozásából kbra lehet következtetni area,hogy mennyit keres. Volt már olyan pasim akinek átlagkeresete volt,de figyelmes volt velem,és volt olyan is,aki ennek többszörösét kereste és egy fillért nem adott ki semmiért.
2021. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Hu 6os, te se vagy a legelesebb kes, ferfi ovono... :D
2021. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Férfi is lehet óvodapedagógus, bár tény, hogy ritka. :D

Szerintem is az a legjobb, ha hasonló összeget keresünk.

2021. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!